IzzY
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 169
|
 |
« Odpowiedz #360 : Grudzień 07, 2008, 23:09:20 » |
|
Proszę o powrócenie do tematu wątku. Komentujemy TYLKO akwarium. Proszę wzajemne uwagi kierować do siebie na PW. I proszę o uszanowanie mojej prośby. Z góry dziękuję.
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 08:17:28 wysłane przez Seboos »
|
Zapisane
|
Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
|
|
|
Góral
Tomek
Global Moderator
Bywalec
    
Płeć: 
Wiadomości: 897
Przyjaciel Wiosny
|
 |
« Odpowiedz #361 : Grudzień 08, 2008, 08:19:59 » |
|
kochani, dajcie na wstrzymanie. Święta idą, moderatorzy mają ważniejsze zajęcia niż głaskanie goracych głów. powyższa uwaga IzzY jest rozsądna i uprzejmie proszę się do niej zastosować.
EOT.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
gg:1384140  
|
|
|
|
|
lauri24
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 1223
Power^^
|
 |
« Odpowiedz #363 : Grudzień 14, 2008, 09:03:44 » |
|
|
|
|
|
|
Zapisane
|
112l. Ogólne 30l.- Gupiki, platki
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #364 : Grudzień 14, 2008, 09:15:30 » |
|
No pewnie.  Mam nadzieje, ze ta moczara szybko pojdzie w gore.  Pozdrawiam. 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
lwica79
|
 |
« Odpowiedz #365 : Grudzień 14, 2008, 18:21:17 » |
|
Mechanic..ta piękna różowa rybcia w Twoim awatarku to Twoja własna?? Jaką ma nazwę? Wygląda bajecznie.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
lauri24
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 1223
Power^^
|
 |
« Odpowiedz #366 : Grudzień 14, 2008, 18:28:23 » |
|
To prętnik karłowaty  ale tylko jest taki efekt...w akwariach są zwykle pomarańczowe, czerwone, lub pomarańczowe w niebieskie paski 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
112l. Ogólne 30l.- Gupiki, platki
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #367 : Grudzień 14, 2008, 19:18:36 » |
|
Mi sie wydaje, ze to jednak pretnik trojbarwny.  Zdjecie zostalo poddane solidnej obrobce i wyszedl rozowy... 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
lauri24
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 1223
Power^^
|
 |
« Odpowiedz #368 : Grudzień 14, 2008, 19:39:41 » |
|
żeczywiście...karłowate nie mają tego "garba" na czole 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
112l. Ogólne 30l.- Gupiki, platki
|
|
|
|
lwica79
|
 |
« Odpowiedz #369 : Grudzień 15, 2008, 15:17:40 » |
|
szkoda..miałam nadzieję że to kolejna różowa rybka jaką mogłabym wziąść pod uwagę 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
19maciej19
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 244
Akwarystyka hobby na całe życie
|
 |
« Odpowiedz #370 : Styczeń 02, 2009, 10:31:07 » |
|
Z pierwszej strony wynika że masz 40 parę ryb  Ale akwa cudne
|
|
|
|
|
Zapisane
|
63l Roślinne Obsada w budowie 
|
|
|
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 2391
|
 |
« Odpowiedz #371 : Styczeń 02, 2009, 10:55:56 » |
|
Dawno mnie tutaj nie bylo  tak sobie patrzylam na Wasze akwa , czy nie pomyslelibyscie postawic ten korzonek (po lewej) odwrotnie ? Na tle zieleni bedzie bardziej widac jego nietuzinkowosc. Moze tez jakies malusie roslinki na przedzie ?
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
niro123
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #372 : Styczeń 02, 2009, 11:36:13 » |
|
Mi takze sie podoba 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #373 : Styczeń 02, 2009, 18:24:10 » |
|
Obsada zostala zredukowana, opis jest juz troszke nieaktualny... Jesli znajde chwilke czasu to zaktualizuje watek. Prosze o cierpliwosc. 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
niro123
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 139
|
 |
« Odpowiedz #374 : Styczeń 02, 2009, 18:36:24 » |
|
W takim razie czekamy na foty 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|