calypso
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 77
|
 |
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 23, 2008, 20:38:55 » |
|
a ja bym poprosił o zdjęcia na fotosiku bo też nie jestem za ściąganiem plików
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
ala
|
 |
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 24, 2008, 12:40:55 » |
|
No tak w fotosiku o wiele lepiej. Akwarium jest calkiem nówka co? Masz tam conajmniej jedną rośline która nadaje się jedynie na parapet- mam na myśli tą z bialym obrzeżem liści - nie wiem jak sie ona nazywa ale wiem że zgnije.
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2008, 12:42:35 wysłane przez ala »
|
Zapisane
|
|
|
|
renii2
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 211
lubimy rybcie (;
|
 |
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 24, 2008, 20:09:29 » |
|
Całkiem fajnie, tylko trochę mało roślinek z prawej strony, no i 13 godzin ze światłem to trochę za dużo, zwłaszcza na początku 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 24, 2008, 20:11:31 » |
|
Masz tam conajmniej jedną rośline która nadaje się jedynie na parapet- mam na myśli tą z bialym obrzeżem liści - nie wiem jak sie ona nazywa ale wiem że zgnije. Ojej, nie wiedzialem...  Wygladala calkiem akwarystycznie, gdy ja kupowalem... 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Stig_2
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 298
|
 |
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 24, 2008, 20:32:31 » |
|
No sprzedawcy lubia sprzedawac takie roslinki  Trzeba uwazac co sie kupuje bo niektore biora z bagien a inne z parapetu xD przenies moze troche roslinek na prawa strone zeby zaslonic filtr ;]
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2008, 13:39:07 wysłane przez Seboos »
|
Zapisane
|
|
|
|
IzzY
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 169
|
 |
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 25, 2008, 20:35:20 » |
|
No tak... wyglądała jakoś tak znajomo ta roślinka. Może macie propozycje co do roślin jakie można było by umieścić przy filtrze?
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Kerran vain haaveeni nähdä sain en pienuutta alla tähtien tuntenut.
|
|
|
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 3219
Dariusz
|
 |
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 25, 2008, 20:37:06 » |
|
Może moczarke? 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
GG 12591627 "Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15  160l na ziemi!
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 25, 2008, 20:46:01 » |
|
Hmmm... Ja bym raczej wolal tego wywlocznika, ktory juz rosnie przy filtrze. 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Stig_2
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 298
|
 |
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 25, 2008, 21:28:24 » |
|
moze Rotala ?? bardzo ladna roslinka moim zdaniem
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 25, 2008, 21:38:00 » |
|
A jak ta roslinka wyglada? I jakie ma wymagania? 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 3219
Dariusz
|
 |
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 25, 2008, 21:39:35 » |
|
A jak ta roslinka wyglada? I jakie ma wymagania?  http://akwarium.online.w.interia.pl/rosliny.html 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
GG 12591627 "Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15  160l na ziemi!
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #26 : Czerwiec 25, 2008, 21:42:40 » |
|
Ciekawa strona, dzieki. 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
Seboos
|
 |
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 26, 2008, 15:20:37 » |
|
Temat przeczyściłem ze spamu. Natępnym razem będą ostrzeżenia. Upomnienia pozostawcie moderatorom, a prywatne awersje proszę na PW
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
Mechanic
|
 |
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 27, 2008, 20:29:18 » |
|
Ok, to w sumie dobrze. Moze wypowiesz sie na temat naszego zbiornika? 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
|
|