wiecie ja też mam do was pare pytań mam nadzieje ,że mi pomożecie..<chodzi o bojownika samiczke>
1.co bojowniki lubią jeść najbardziej , i w jakich ilościach podawać??
2.jakie roślinki sa najlepsze dla bojownika?
3.jak urządzić mu akwarium??
4.jaka temparatura wody ma być?
Z góry dziekuje i mam nadzieje że ktoś się zna na tym gatunku rybek:):)i poda mi jeszcze jakieś wskazówki..
