Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 34
  Drukuj  
Autor Wątek: Grajewiak - 160l  (Przeczytany 117215 razy)
Seboos
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3624



WWW
« Odpowiedz #15 : Maj 26, 2008, 09:45:14 »

5l jest rewelacyjne  Grin
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #16 : Maj 26, 2008, 21:04:46 »

5l jest rewelacyjne  Grin
Dzieki Seboos Wink Mysłalem myslalem i wymyslilem Wink  Grin Grin Grin Zrobiłem nowa fotke Wink Doszlo kilka roslin i teraz moim zdaniem zbiornik wyglada ciekawiej Wink. Zapraszam do komentownia Wink.
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
19maciej19
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 244


Akwarystyka hobby na całe życie


« Odpowiedz #17 : Maj 28, 2008, 18:30:30 »

Fajne akwa szczególnie to 5l hehe
60l bardzo mi się podoba
tylko ja nie trzymał bym bojka z gupikami
Zapisane

63l Roślinne
Obsada w budowie Cheesy
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #18 : Maj 28, 2008, 20:30:57 »

tylko ja nie trzymał bym bojka z gupikami
Tez mnie zastanawialo to jak to bedzie  Grin ale jest dobrze Wink. Bojek sobie reszta rybek sobie Wink. Od poczatku nie zwracal uwagi na nikogo z mojej obsady Wink. Był taki wystraszony! Teraz juz normalnie sie zachowuje. Brzanki tez juz odpuscily i nie zaczepiaja go Wink. Co do bojka to smiesznie to wyglada jak samica do niego plynie a ten ucieka a za chwile on do niej podplywa a ona ucieka  Cheesy Cheesy Cheesy
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #19 : Maj 28, 2008, 22:55:10 »

co do twojego okazu (szklanoryba) to kiedys miałem szkielet karpią - dostałem od pani od biologi, widze ze twoje akwarium ma sie coraz lepiej panie grajewiak
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #20 : Maj 29, 2008, 10:25:35 »

widze ze twoje akwarium ma sie coraz lepiej panie grajewiak
Wink Skoro Ty tak piszesz to chyba tak musi byc Wink. Co do szklanoryba to widzialem ze czytales skad sie wzial  Grin Grin Grin Zbiornik wizualnie tez bardziej mi sie podoba natomiast wciaz pracuje nad obsada Wink.
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Martusia2001
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 8


« Odpowiedz #21 : Czerwiec 06, 2008, 06:14:22 »

 Good ! super akwaria Smiley i jak się liczy ilość litrów wiem że długość*szerokość*wyssokość
Zapisane
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #22 : Czerwiec 06, 2008, 07:37:54 »

Długość * szerokość * wysokość dzielisz przez 1000
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 06, 2008, 12:51:04 »

Good ! super akwaria Smiley
Dzieki dzieki Wink. Nie dawno nardzodzily mi sie gupiki  Grin Grin Grin tylko dwa uratowalem, reszta chyba smakowala pozostałym Wink. Niedawno czytałem watek o tym jak ta samiec bojownika bezbronnego przypomina samice bojownika wspanialego i teraz sam nie wiem czy moja samica to samica  Huh Zwlaszcza ze zaczepia ona samca a ten od niej ucieka.
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
damjakas
moje akwa
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 351


co sie tak gapisz


« Odpowiedz #24 : Czerwiec 06, 2008, 20:09:23 »

ja nie moge, dostalem wstrzasu, kilka dni mnie nie ma a tu taka niespdzianka, nie mowcie ze tylko ja zobaczylem obsade:
1) brzanki rozowe to ryby stadne, min 8 i jeszcze bardzo lubia podgryzac ogonki, a pozatym to min 100l heh.
2) Danio czerwone to terz ryba stadna, min 8 a tam jest troche innych rybek a danio lubi sie wyszalec
3) Zbrojnik niebieki to min 100l, a dorasta nawet do 25cm.
4) Bojowniki powinno trzymac sie w haremah, poniewaz samiec za bardzo lubi podrywac samice, nawet do smierci, a na dwie agresja sie rozlozy
5) Martwi mnie ze tak aktywny akwarysta nie wie tak podstawowych rzeczy, bardziej plakac mi sie chce plakac o innych jeszcze lepszych forumowiczow (nie obrazajcie sie ale to smutna prawda, a moze przeuwazyliscie)
Cry Cry Cry
Zapisane

240l Guramiowete:
- 9 Wielkopłetwów, 6 gurami mozaikowych, 6 gurami dwuplamistych, gromadka, około 10 gurami złotomozaikowych (niestety mamusia zdechła), gęsta Azjatycka roślinność
54l neonkarium
- 8 neonków czerwonych i około 16 małych cudem przetrwał
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 06, 2008, 20:32:51 »

1. Brzanki sa spokojne i nie podgryzaja juz ogonkow nawet bojkowi (robiły to wczesniej) a na gupiki nie zwróciły iwagi.
2. Danio pręgowane było 5 na poczatku i były na rozrcuh. 2 zdechły.
3. Zbrojnik ma na razie ok 3cm i watpie by do konca czerwca dorósl 25cm!
4.Bojowniki zostały przygarniete z kuli siostrzenicy. Nie zwracaja na siebie uwagi a jeśli juz to ostatnio ta samica troszke go zaczepia.
5.Tych rzeczy nie wiedziałem przy zakladaniu zbiornika natomiast teraz juz wiem.
Danio, zbrojnik i brzanki to ryby które oddam znajomemu ale dopiero pod koniec czerwca. Jesli chcesz to czekam na Twoja propzycje mojej nowej obsady w tym watku http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=15481.0 Wink Dziekuje Wink
Widocznie inni akwarysci zauwazyli moj watek dotyczacy zmiany obsady! Wink
Swoją drogą juz chyba 2gi raz Tobie wlasnie pisze ze obsada zostanie zmieniona!

EDIT: "Ciesze sie ze sie czegos nauczyles na tym forum. Jak razbore chcesz to min. 8, dla ramizer to chyba za male akwarium (chyba |e chcesz jednogatunkowe ), czarna tetra czyli zalobniczka to min. 6 "
Twoja wypowiedz z mojego watku o obsadzie! Więc wiedziałes jaka jest teraz i wiedziałes ze zostanie w niedlugim czasie zmieniona więc nie udawaj ze "tu taka niespdzianka"  Wściekły. Coś na pamiec by sie chyba Tobie przydalo a nie kolejny raz czepiasz sie mojej obsady!  Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2008, 22:20:04 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
damjakas
moje akwa
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 351


co sie tak gapisz


« Odpowiedz #26 : Czerwiec 07, 2008, 20:01:07 »

ups, wpadka, bo ja zapomniałem o tym wątku bo miałem tyle obowiązków w szkole, że teraz to nie moge nawet chwile odsapnąć, przepraszam jakbym kogoś obraził, dopiero wczoraj skonczylo sie wystawianie ocen wiec mialem chwile wolnego
ps. mam szczescie bo skleroza nie boli Grin
Zapisane

240l Guramiowete:
- 9 Wielkopłetwów, 6 gurami mozaikowych, 6 gurami dwuplamistych, gromadka, około 10 gurami złotomozaikowych (niestety mamusia zdechła), gęsta Azjatycka roślinność
54l neonkarium
- 8 neonków czerwonych i około 16 małych cudem przetrwał
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 08, 2008, 14:36:10 »

Nowa obsada jest juz chyba ustalona Wink Bedzie sie przedstawiac tak:
10x neon innesa (może wiecej?)
5x gupik
5x razbora klinowa
4x otosek
To jest jeszcze nie przesadzone ale chyba tak zostanie Wink Niestety musialem sobie odpuscic ramirezki ale no coż Wink Może innym razem Wink Póki co ryby (te które mam obecnie Wink ) jak i rosliny mają sie dobrze Wink
damjakas nie boli ale przeszkadza Wink
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
anrd
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 996



« Odpowiedz #28 : Czerwiec 08, 2008, 14:58:33 »

Do kuli wpuść jeszcze jednego szklanoryba - może się rozmnożą  Wink Grin (prawidłowo wykorzystałeś kulę)
A 60-tka ładna.
Zapisane

Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 08, 2008, 20:08:00 »

Do kuli wpuść jeszcze jednego szklanoryba - może się rozmnożą  Wink Grin (prawidłowo wykorzystałeś kulę)
Ale kiedy mu chyba dobrze tak samemu Wink
Chetnie odpowiem na pytania dotyczace zbiorników, jeśli jakies macie Wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2008, 20:27:07 wysłane przez Grajewiak » Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: 1 [2] 3 4 ... 34
  Drukuj  
 
Skocz do: