Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Szał  (Przeczytany 1794 razy)
ados22
Nowy
*
Wiadomości: 24



« : Listopad 24, 2004, 20:03:56 »

Jak tylko zbliżę do akwarium metrówkę, żeby coś zmierzyć, to większość moich ryb dostaje szału. Gotowe są wyskoczyć z akwa, tłuką aż w pokrywę. Unikam tego jak mogę, ale czasem jest to konieczne. Bały się też odkurzacza, takiego do dywanów, ale im minęło.
 Czy macie podobne przypadki u siebie? Jakich przedmiotów i innych rzeczy boją się Wasi podopieczni?
Zapisane

Już Malawi
120x40x50
dobieram obsadę
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 24, 2004, 20:11:40 »

Moje ryby wiedzą że bać sienależy siatki a co do rąk to dają sie czasem pogłaskać. Za to kiryski u mnie całkiem zdziczały pomomo że jest ich 7 mają swoje miejsce w trzcinie bambusowej gdzie czują sie bezpieczne  cieszy mnie to. Dzis po podmianie 35% wody przystąpiły do tarła Smiley - nic z tego nie będzie bo nie byłem przygotowany.
A co do szału ryb to najlepiej zapewnić im kryjówki np. dużo roślin, czy trzcina bambusowa jak sie komuś podoba Smiley Pozdrawiam
Zapisane

112,25
mala_lady_pank
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 262


LP


« Odpowiedz #2 : Listopad 24, 2004, 21:28:49 »

Niektore rybki juz tak maja ze sa plochliwe. Ja mam podobny przypadek z pielęgnicami zebra. Czasem wystarczy ze wykonam jakis gwaltowny ruch i poploch gotowy....Czasem o malo calej wody nie wychlapią :wink:
W przeciwienstwie do rybek w drugim akwa. Te to juz są normalnie pupilkami, same podpływają do szyby jak tylko zobaczą mnie, albo kogoś z rodziny przy akwa :wink: I też nierzadko dają się głaskać Cheesy
Zapisane

" muzyka mnie zasłania i chroni, mogę się za nią schować " - Jan Borysewicz
angela
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 119


A to moje akwa:)


« Odpowiedz #3 : Luty 25, 2007, 01:34:36 »

OOOO! A ja myslalam, ze ze mna cos nie tak skoro rybki glaszcze! A widze, ze to przypadlosc wiekszosci akwarystow! Ulzylo mi Grin A wracajac do tematu, to u mnie wszystkie boja sie siatki, a mieczyki pukania palcami w szybe!
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: