Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspólna akcja - potrzebna pomoc !  (Przeczytany 97619 razy)
jaskch
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #90 : Grudzień 30, 2008, 20:02:35 »

Witam!

Występuję tutaj gościnnie, zainteresował mnie przede wszystkim ten wątek, na który natrafiłem szukając czegoś w Google.

Muszę przyznać, że ta spontaniczna akcja, chociaż spotkała się ze sporym odzewem, to jednak przyniosła wam więcej szkody niż pożytku. W katalogu ODP nie da się do tej samej kategorii zgłosić tej samej strony kilka razy. System działa w ten sposób, że stare zgłoszenie zostaje zastępowane przez nowe zgłoszenie i wędruje na koniec kolejki.

Dzięki waszej akcji jedyne co się zmieniało to fakt, że strona akwarium.net.pl zamiast spokojnie czekać na redaktora, który na nią zajrzy stale obniżała swoje szanse przechodząc na koniec kolejki stron do przejrzenia.

Zresztą na dole kategorii http://www.dmoz.org/World/Polski/Dom/Zwierzaki/Akwarystyka/ jest wyraźna informacja, że kategoria potrzebuje redaktora. Może zamiast tracić czas i energię na takie akcje lepiej byłoby dołożyć swoją cegiełkę do budowy katalogu i zgłosić się do pomocy w redagowaniu?

Pozdrawiam noworocznie,
Jacek Skowroński
Zapisane
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #91 : Luty 11, 2009, 08:33:08 »

Muszę przyznać, że ta spontaniczna akcja, chociaż spotkała się ze sporym odzewem, to jednak przyniosła wam więcej szkody niż pożytku. W katalogu ODP nie da się do tej samej kategorii zgłosić tej samej strony kilka razy. System działa w ten sposób, że stare zgłoszenie zostaje zastępowane przez nowe zgłoszenie i wędruje na koniec kolejki.

Dzięki waszej akcji jedyne co się zmieniało to fakt, że strona akwarium.net.pl zamiast spokojnie czekać na redaktora, który na nią zajrzy stale obniżała swoje szanse przechodząc na koniec kolejki stron do przejrzenia.

Zresztą na dole kategorii http://www.dmoz.org/World/Polski/Dom/Zwierzaki/Akwarystyka/ jest wyraźna informacja, że kategoria potrzebuje redaktora. Może zamiast tracić czas i energię na takie akcje lepiej byłoby dołożyć swoją cegiełkę do budowy katalogu i zgłosić się do pomocy w redagowaniu?

Pozdrawiam noworocznie,
Jacek Skowroński


Pierwsze zgłoszenie i tak czekało od lat nie przyjęte, a boję się że po prostu celowo odrzucone. Poza tym z tego co wiem nie ma czegoś takiego jak kolejka, w każdym razie w tym dziale nie mogła być bardzo długa.

Poza tym problem w tym, że klika, która zarządza ODP nie dopuszcza nowych redaktorów - proszę bardzo - niech ktoś spróbuje zostać redaktorem tej kategorii - powodzenia  Grin
Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
jaskch
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #92 : Luty 11, 2009, 16:45:35 »

Wiem, jaka jest długa ta kolejka, a Ty jedynie możesz się domyślać.
Wiem, ilu kandydatów zgłosiło się do redagowania tej kategorii w ciągu ostatnich pięciu lat i ilu zostało przyjętych, a Ty jedynie możesz się domyślać.

Skoro w twoim mniemaniu własne domysły są więcej warte od informacji ze źródła, to już nie jest problem ani mój, ani redaktorów katalogu. W każdym razie życzę szczęścia.

Na koniec pozwolę sobie skopiować fragment tekstu z formularza zgłaszania strony, który każdy zgłaszający ma obowiązek zaakceptować:
Cytuj
W zamian za rozważenie przez ODP możliwości wpisania zgłaszanej przeze mnie strony do katalogu, zobowiązuję się:

    * zastosować do obowiązujących w ODP zasad korzystania.
    * Nie wysuwać żadnych roszczeń związanych z tym zgłoszeniem, a dotyczących wpisania zgłoszonej strony, jej umieszczenia w Katalogu lub usunięcia z Katalogu tej lub jakiejkolwiek innej strony albo użytego w Katalogu jej tytułu lub opisu
    * Udzielić Netscape Communications Corporation niewyłącznej, bezpłatnej licencji na używanie, publikowanie, kopiowanie, redagowanie, modyfikację mojego zgłoszenia, a także na tworzenie dzieł pochodnych na jego podstawie. ("Zgłoszenie" znaczy tutaj tyle co tytuł i opis strony a nie sama strona lub jej zawartość.)

Przyjmuję także do wiadomości, że Netscape i ODP mają nieograniczone prawo do dowolnego określania struktury i zawartości katalogu i że - jako że strona może zostać przeniesiona lub usunięta z katalogu w dowolnej chwili - nie mogę być pewnym jej istnienia w katalogu pod żadnym względem.

Zapoznałem się z zasadami zgłaszania stron do ODP, rozumiem je i jestem gotów zgłosić swoją stronę

Skoro więc zgodziłeś się na powyższe zasady, to o co chodzi?
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2009, 16:48:22 wysłane przez jaskch » Zapisane
Przemek
Administrator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1764



WWW
« Odpowiedz #93 : Luty 24, 2009, 20:55:36 »


Skoro więc zgodziłeś się na powyższe zasady, to o co chodzi?

Chodzi mi tylko o jakąś sprawiedliwość, lub o zwyczajną, prostą i krótką odpowiedź dlaczego nasz portal nie może zostać dodany do ODP. Nigdy nie dostałem żadnej odpowiedzi, mimo, że pierwszy raz wypełniłem prośbę kilka lat temu i czekałem cierpliwie nie wypełniając jej ponownie przez chyba ponad rok.


Poza tym byłem kiedyś redaktorem zupełnie innej kategorii ODP i wtedy nie było żadnych problemów z szybkim i sprawnym przejrzeniem kolejki zgłoszeń jak i istniejących wpisów. Zatwierdzić nowy adres mogłem w 30 sekund ! I bardzo wątpię żeby to miało się teraz zmienić na niekorzyść redaktorów.

A gdybyśmy otrzymali jakąkolwiek odpowiedź nikt nie snułby żadnych podejrzeń. Wystarczy odpisać - "akwarium.net.pl nie spełnia wymagań bo..." np. treść merytoryczna jest niewiarygodna, czy strona ( Grin) jest za mała, lub zawiera setki błędów ort., czy już sam nie wiem co można wymyśleć. Bo na prawdę chciałbym wierzyć, że nie chodzi po prostu o to, że nasz portal jest niewygodny któremuś z wyżej postawionych redaktorów...

A jeśli kolejki są za długie i roboty po uszy to jeśli jest tyle podań o zostanie redaktorem tego działu - to dlaczego w końcu po tylu latach kogoś nie przyjmą ?
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 20:57:16 wysłane przez Przemek » Zapisane

Pozdrawiam
Admin
-----------------------------
500l - akwarium towarzyskie
jaskch
Nowy
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #94 : Luty 26, 2009, 17:11:40 »

Skoro byłeś redaktorem, to co powstrzymuje cię przed wysłaniem wniosku o przywrócenie konta i naocznym przekonaniem się, czy twoje domysły mają jakiekolwiek podstawy w rzeczywistości?
Zapisane
Mirmil
325l wielogatunkowe
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 599


www.mirekkon.pl


WWW
« Odpowiedz #95 : Luty 26, 2009, 19:48:22 »

jaskch :

skoro tak ładnie to wytłumaczyłeś to bądź ok, wobec tych którzy proszą o tak niewiele i zredaguj naszą stronkę w końcu nie możesz zaprzeczyć że nie jest tego warta, myślę że ten wątek w krótkim czasie zmieni ton i każdy kto będzie chciał Ci podziękuje, byłoby miło nie?? w końcu swoje odczekaliśmy już w kolejce ...

ja wierzę, że niektórzy ludzie czasami robią coś dla satysfakcji coś dla innych bezinteresownie i są z tego dumni dołącz do grona tych ludzi którzy potrafią pomóc, przecież nam nie chodzi o interes tylko o wspólny ponad materialny wymiar społeczności która tak czy inaczej ciągle rośnie. Obal mit że rządzi klika i pokaż że Przemek być może się myli

Ja jako pierwszy dziękuję Ci z góry za pozytywne załatwienie Naszej prośby
szacunek
Mirek
Zapisane

Salomon77
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156



« Odpowiedz #96 : Marzec 04, 2009, 21:32:24 »

Wysłano  Cool
Zapisane
zahi
Nowy
*
Wiadomości: 15


« Odpowiedz #97 : Maj 28, 2009, 14:19:00 »

no naprawdę wiele stron gdzie jest 1000 mało aktywnych forumowiczów jest bardziej reklamowane


ale nasze forum i tak jest jednym z najlepszych bez reklam  Grin
Zapisane
Kamil921023
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 411



« Odpowiedz #98 : Sierpień 14, 2009, 14:54:47 »

Poszło  Cheesy
Zapisane
karol987
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 81



« Odpowiedz #99 : Sierpień 14, 2009, 15:14:01 »

2 minutki i poszło.
Zapisane
dobraf
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1782


« Odpowiedz #100 : Sierpień 14, 2009, 20:48:56 »

oczywiście wysłano papa
Zapisane

http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23648.0
Pterophyllum scalare
Ancistrus dolichopterus
Hoplosternum thoracatum
Krab
Unikam moderatorów jak ognia... xD
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 717


Rak umarł 12:58 02/01/10


WWW
« Odpowiedz #101 : Styczeń 25, 2010, 01:01:38 »

Poszło Grin
Zapisane




Mój stary rak Smiley Pozdrawiam
Krab
Unikam moderatorów jak ognia... xD
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 717


Rak umarł 12:58 02/01/10


WWW
« Odpowiedz #102 : Styczeń 25, 2010, 01:10:26 »

http://www.google.co.uk/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rls=HPEA,HPEA:2008-37,HPEA:en&q=akwarium

Jesteśmy tam, zgodzili sie?
Zapisane




Mój stary rak Smiley Pozdrawiam
black75
wieczorkami
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 253


Glonek...znikł,jak amba fatima-naprawdę nigdzie go


WWW
« Odpowiedz #103 : Luty 16, 2010, 16:25:47 »

i już Smiley
Zapisane

akwen 112l
16neonków- 8gupiki - 8molinezje -5kirysków panda-1zbrojnik niebieski- 30 Helenki i Krewetki Babaulti 15 szt.

kostka 30l
6 Helenki -
Bojownik z tarłe
Ludi15
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7



« Odpowiedz #104 : Marzec 31, 2010, 19:50:40 »

Nie wiem czy to aktualne, ale wysłałem ;p ;p
Teraz spojrzałem na date Smiley Smiley
Zapisane

Pozdrawiam!

gg 4064065
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
 
Skocz do: