Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « biała narośl na oku Ramireza - dziennik leczenia str. 3
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: biała narośl na oku Ramireza - dziennik leczenia str. 3  (Przeczytany 27804 razy)
TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #75 : Marzec 25, 2008, 09:36:15 »

Tak też myślałem ale a nóż by się udało . To tak jak z chorobą neonową niby nie wyleczalna a jednak wyleczalna . Przez przypadek zresztą to ktoś odkrył .
Zapisane
Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #76 : Marzec 25, 2008, 18:11:17 »

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy próbowali mi pomóc w leczeniu Ramireza  Smiley
Niestety OBCY go pokonał. Dziś Ramirez przeniósł się z moją pomocą na Wielkie, Bezkresne Wody Cry
Nie mógł się ruszać, obcy wdarł się w skrzela i chyba w brzuch, bo Ramirez był jak balonik i jak tylko się ruszył to głowa mu ciążyła do dołu Cry

To jednak chyba ta choroba wykryta przez Iwonkę, szkoda, że Ci co wcześniej przeczuwali co to za cholerstwo nie odważyli się powiedzieć. We wczesnym stadium choroby istnieją jakieś tam szanse na wyleczenie.

 Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #77 : Marzec 25, 2008, 18:13:33 »

 Cry Cry
przykro mi .... Sad
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #78 : Marzec 25, 2008, 18:28:05 »

Dzięks Smiley

Ja się bardzo cieszę, że Twój skalar tego cholerstwa nie podłapał i że wszystko z nim ok.  Najgorsza jest bezsilność Sad
Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
TURYSTA
Gość
« Odpowiedz #79 : Marzec 25, 2008, 19:00:20 »

No cóż bywa ale przynajmniej wiemy że ta kuracja nie ma sensu i trzeba coś innego wymyślić.
Zapisane
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #80 : Marzec 25, 2008, 19:14:36 »

Też miałem tak kiedyś...Tylko ja nie doświadczony (to było rok temu żeby nie było Grin ) dałem po prostu akryflawinę Tropicala...rybka nawet trochę na niej ciągnęła ,ale później... [']  Cry [']
Zapisane

Ivonka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 235



« Odpowiedz #81 : Marzec 25, 2008, 20:18:09 »

cholerka, strasznie żałuję, że się nie udało...ale głowa do góry, teraz obserwuj resztę...tak na wszelki wypadek.
Zapisane

Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #82 : Marzec 25, 2008, 20:40:54 »

Właśnie skończyłam odkażać akwarium po Ramirezie....
wywaliłam cały żwir, z filtra wywaliłam gąbkę i włożyłam nową przyciętą z wkładu do juwela, wszystko (filtr, grzałkę) przeczyściłam Wyborową (miał być spirytus), akwarium wyparzone i wysmarowane też Wyborową, rośliny 2 godziny w wiadrze z nadmanganianem potasu.....
jutro zakładam Królestwo Bojownika od początku....

mam nadzieję, że wszystkie grzyby usunięte....chyba wrzucę to w choroby i założę wątek "dezynfekcja akwa po grzybie"....
Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
Ivonka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 235



« Odpowiedz #83 : Marzec 25, 2008, 20:49:56 »

wrzucaj tą dezynfekcję, przyda się...jak wczoraj czytałam o tym diabelstwie, to mi oczy na wierzch wychodziły...chyba zacznę jeszcze dokładniej oglądać wszystko co przynoszę i wkładam do akwa...chociaż to też pewności nie daje przy tej zarazie...
Zapisane

Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #84 : Marzec 25, 2008, 20:53:34 »

wrzuciłam i mam nadzieję, że cały ten wątek komuś się przyda.....bo aż szkoda, żeby się zmarnował.... jeżeli ktoś w miarę szybko zareaguje to zawsze jakaś szansa jest....
Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do: