Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kto pogada o pyszczakach z malawi?  (Przeczytany 4045 razy)
Rajwusek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 53


« : Maj 16, 2004, 07:56:50 »

Jakie sa wasze ulubione pyszczaki z malawi??? co o nich sądzicie
Zapisane
Ted
Nowy
*
Wiadomości: 40


« Odpowiedz #1 : Maj 17, 2004, 12:19:33 »

Witam,ja mam 3 gatunki pysiów 3-saulosi 5-socolofi 5-yellow w 170l są extra narazie zauważyłem jak 2 socolofi wzięły się za pyszczki widok niesamowity,pozatym bardzo ciekawskie jak sie za szybko zbliżę to się chowią za skałki ale chwilka i już wszystkie są przy przedniej szybie,niestety nie mam pojęcia jakiej płci są są za małe na to ok 4-4,5cm
pozdrawiam Ted
ps.parę zdjęć:


Zapisane
jog
Zainteresowany
**
Wiadomości: 100



eee
« Odpowiedz #2 : Maj 17, 2004, 18:57:28 »

pienkne akw masz naproawde tedy
Zapisane
Rajwusek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 53


« Odpowiedz #3 : Maj 18, 2004, 05:29:00 »

Ładne akwa pwiedz tylko jaką masz długość i szerokosć tego akwa Płeć bedziesz mógł dopiero rozróżnic jak będą miały ok. 6-7 cm Gorzej moze być z yellowkami bo u nich dorosła samica może być również nie wybarwiony samcem. Ja jestem początkującym malawistą mam akwa 200l
i mam 5 złociste(Melanochromis auratus) 4lombardoi(Maylandia lombardoi) oraz 4 Maylandia estherae(zebra redred) co sądzisz o takim zestawieniu
Zapisane
Ted
Nowy
*
Wiadomości: 40


« Odpowiedz #4 : Maj 18, 2004, 08:09:25 »

akwa ma długość 100cm szerokość 40cm i wysokość 50 cm i nie mnie radzić co do pyszczaków ja też je mam dopiero z 2 m-ce więc wiadomości wszystkie jakie mam to przeważnie z czatu na www.malawi.pl tam równierz pytam jak czegoś nie wiem lub coś mnie niepokoi,ale pysie są extra niby to spokojne nikomu nie wadzą ale pokaż im kawałek jedzonka szał totalny,obserwuję je codziennie i patrzę na przepychanki i tańczenie jak ja to nazywam (pływią w kułeczku coraz szybciej,strosząc się przy tym i nagle fiut i rozpływają się w swoje strony)muszę jakieś aniubiasy pozałatwiać tylko że są strasznie drogie więc narazie roślinki mam nie takie jak powinny być ale co tam od czegoś trzeba zacząć.
pozdrawiam Ted
Zapisane
Rajwusek
Zainteresowany
**
Wiadomości: 53


« Odpowiedz #5 : Maj 18, 2004, 09:37:50 »

Jaki masz nick na www.malawi.pl bo ja mam Rajwus
Często tam jestem
Zapisane
Ted
Nowy
*
Wiadomości: 40


« Odpowiedz #6 : Maj 18, 2004, 10:49:02 »

nick=Ted
Zapisane
michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #7 : Maj 18, 2004, 15:45:48 »

ciekawe akwa masz ted
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
siwa
Nowy
*
Wiadomości: 25



« Odpowiedz #8 : Czerwiec 15, 2004, 21:15:51 »

az zatesknilam za pysiami :wink:
Zapisane

375l:moja mala amazonka:)
xmen
Zainteresowany
**
Wiadomości: 50


« Odpowiedz #9 : Czerwiec 15, 2004, 22:41:05 »

moje Malawi to 100x40x40 mam w nim 4 szt. yellow, 8 sztuk  "melanochromis cyanorhabdos {maingano}" (z gory przepraszam jesli zrobiłemw błąd w pisowni)  i parke "szerszeni" ale to tymczasowo, gdyż dostałem je od sąsiada który likwidował swoje aqwa. Przy okazji może ktos wie jak dochować sie młodych szerszeni, słyszałem że jest to bardzo trudne, lecz chciałbym spróbować. jakie warunki w akwarium i jakiej wielkości aqwa dla nich ??
Zapisane

Malawi - to jest to Cheesy
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: