Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Brak apetytu!!!!!  (Przeczytany 1033 razy)
Kulka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 114



« : Styczeń 30, 2008, 19:01:35 »

Słuchajcie  Smiley ...moja ramireza była chora...nad pyszczkiem miała rane...no to ją dałam do osobnego akwa z pełnym wyposażeniem i bactopurem no i była tam 4 dni trzymała się nieźle...no i rana zeszła...no to ją wpuściłam jakąś 1 godz. temu....ale ona taka wychudzona teraz jest...dawałam jej w tym 2 akwa jedzenie ale też nie jadła(pewnie ze stresu)....no i teraz jest tak chuda że ledwo pływa....!Jak normalnie zawsze ją dokarmiałam ręką to teraz nawet nie chce mi jeść z ręki...nie to że się boji ale poprostu nie chce...próbowałam ją karmić ochotką żywą, mrożoną, różnego rodzaju płatki granulki i nic...nie je...co zrobić żeby apetyt jej się poprawił...?prosze o pomoc...nie chce żeby zdechła...  Sad
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 17:38:20 wysłane przez Kulka » Zapisane
robcon
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


« Odpowiedz #1 : Luty 07, 2008, 11:26:39 »

jeśli twoja ramireza nie je,chudnie,to prawddopodobnie zarażona jest nicieniami przewodu pokarmowego.masz jeden z zbiornik jako "szpita" to dobrze.odłów ją spowrotem do tego akwarium i daj jedną tabletkę na 50L wody metronidazolu.jeśli masz znajomego w aptece to może ci sprzeda.przeważnie żądają na to receptę
Zapisane

akwarystyka jest chorobą,której nie da się wyleczyć
Kulka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 114



« Odpowiedz #2 : Luty 09, 2008, 12:45:28 »

Juz za pużno...zdechła...a była taka przyjazna...  Cry dzięki robcon  papa
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: