Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Drukuj  
Autor Wątek: ala- Nowe 200, 64, 5,6 ,20 ...  (Przeczytany 59984 razy)
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #75 : Lipiec 10, 2008, 13:36:11 »

NOWE ZDJĘCIA NA PIERWSZEJ STRONIE
zapraszam do oglądania i komentarzy......
Zapisane

zyga07
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 170


« Odpowiedz #76 : Lipiec 10, 2008, 14:15:57 »

slicznie:D
Zapisane

akwa 68
wielogatunkowe
akwa 200l
malawi
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #77 : Lipiec 10, 2008, 14:23:24 »

slicznie:D
Zwlaszcza krewetkarium Wink  Good !
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
jemioluszka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 222



« Odpowiedz #78 : Lipiec 10, 2008, 14:55:47 »

Ładnie papa
Zapisane

126l:
5 neonów czerwonych
5 neonów inessa
5 kirysków pstrych
3 otoski
parka pretników karłowatych
krewetki amano
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #79 : Lipiec 10, 2008, 18:07:29 »

dzieki Embarrassed   Smiley cieszę sie że się wam podoba......
Zapisane

Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #80 : Lipiec 10, 2008, 19:23:13 »

Akwarium mi się podoba - jest takie żywe, kolorowe, tęskniące życiem..
Podoba mi się to, że sylwetki roślin tworzą linię przekątną przez akwarium, jest tak bardziej dynamicznie.

ps. nie znam się na roślinach za dobrze - jak się nazywa ta roślina w lewym rogu, taka duża i purpurowa?
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #81 : Lipiec 10, 2008, 19:29:11 »

Jest to kryptokoryna (podobno undulata jak pisze Misq. -ale ja tam nie wiem mi się zdaje że to raczej vendetti)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2008, 19:35:47 wysłane przez ala » Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #82 : Lipiec 10, 2008, 19:34:37 »

cryptocoryne undulata jak bum cyk cyk Cool
wreszcie foto mi się powiększyło Wink
no cóż, nie ma co mówić, akwa jak zawsze powala na kolana, akwarium równe poziomowi wypowiedzi Smiley
10/10
nie wiem dlaczego, ale to Ali akwa działa na mnie hmm.... piorunująco Wink
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #83 : Lipiec 10, 2008, 19:40:00 »

Kurcze,  Kuba ale mi miło jak to czytam   Smiley  Embarrassed ,{tylko jakoś wierzyć mi sie nie chce jak patrze na te fotki Tongue }
 Cool Cool Cheesy Cool
Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #84 : Lipiec 10, 2008, 20:06:04 »

wierz i się ciesz ! Grin Grin Grin
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #85 : Lipiec 29, 2008, 23:09:46 »

Hmmm... Troche slabe to swiatelko 16W jak na takie akwarium (z tylu ciemnosc widze...), ale pewnie wiecej nie wejdzie w ten zestaw... Pozatym Sun-Sun to zadna rewelacja i swiecisz tym juz rok, wiec mysle, ze wydajnosc spadla minimum o 70% (zalezy ile godzin dziennie swiecisz)... Po pol roku swietlowka swieci tylko w 60% efektywnosci, a co dopiero po roku... Roll Eyes Ciekawe jak twoje rosliny to znosza... Pozatym akwa nawet ciekawe. 7/10. Marzyciel
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2008, 00:05:26 wysłane przez Mechanic » Zapisane
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #86 : Lipiec 30, 2008, 10:09:49 »

(z tylu ciemnosc widze...)
A co ty byś chciał widzieć z tyłu?? ścianę?? ( a może 
- neon innesa - 8
- danio red - 8
- kiryski - 4
- gupiki - 4-6
- zwinniki jarzeńce - 8
??) Huh Lips Sealed
Pozatym Sun-Sun to zadna rewelacja i swiecisz tym juz rok, wiec mysle, ze wydajnosc spadla minimum o 70% (zalezy ile godzin dziennie swiecisz)... Po pol roku swietlowka swieci tylko w 60% efektywnosci, a co dopiero po roku... Roll Eyes
A z kąd Ty możesz wiedzieć czy ja nie wymieniałam świetlówek w tym czasie? - akurat tak się składa że jedna świetlówka była wymieniona po pół roku a w najblizszym czasie zamierzam wymienić drugą Cool Cool
Hmmm... Troche slabe to swiatelko 16W jak na takie akwarium , ale pewnie wiecej nie wejdzie w ten zestaw... Ciekawe jak twoje rosliny to znosza...
Moje rośliny znoszą to właśnie tak jak widać na załączonym zdjęciu Marzyciel Cheesy . Trzeba umieć dobrać gatunki roślin do warunków jakie można im zapewnić a wtedy wszystko będzie ślicznie rosło Cheesy - zobacz ze jest to możliwe( bez nawożenia, bez CO2 i tylko przy 16w sun sun Marzyciel)
 Cool Grin Cool
Zapisane

Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #87 : Lipiec 30, 2008, 20:19:45 »

Ok, wobec tego gratuluje i zycze powodzenia. Prosze tylko o lagodniejsze komentarze moich wypowiedzi... Tongue
Zapisane
szymonw
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1372



WWW
« Odpowiedz #88 : Lipiec 30, 2008, 20:58:15 »

nie mam siły teraz czytać całego wątku więc jeśli kogoś powielę albo wtopię w inny sposób to przepraszam Alę ale (to specjalnie) zupełnie mi nie leży ta próba aranżacji z plażą. mam takie wrażenie, że bardzo chciałaś się wkomponować w pewien tręd (którego nota bene jestem przeciwnikiem i to nie ze względów estetycznych tylko ze względu na filozofię tworzenia aranżacji pod konkurs). ale się nie wkomponowałaś gdyż sama plaża to za mało. i właśnie z tego powodu psuje ona wizualnie tę twoją aranżację. nie komponuje się z doborem roślin itd. bez niej ten baniak na pewno by zyskał. a tak mam mieszane uczucia.

no i ten glonojad syjamski mnie razi w tym litrażu. cierniooczków za mało. więcej się nie czepiam. zwartka po lewej fantastyczna. ciekawe czy jej korzenie sięgają już przeciwległego kąta baniaka.

furcatusy są bardzo widowiskowe, choć gertrudy jeszcze bardziej.   
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #89 : Lipiec 31, 2008, 18:27:08 »

Szymon co do plaży to już jej praktycznie niema .... nie chodzi o to ze mi nie ''leżała'' tylko ona poprostu co jakiś czas zanika -gdzieś się rozpływa... i muszę robić ja na nowo . Ale już mam dosyć i więcej jej nie poprawię.... tym bardziej po przeczytaniu Twojej opinij...  Syjamski -wiem nietrafiony ale niesposób go złapać...
A Furcatusów miało przybyć ale zmieniło mi się troszkę(...) i zamiast jeszcze dwóch par furcatusów w niedługim czasie zawitają u mnie Pseudomugil Signifer  Cheesy
Ok, wobec tego gratuluje i zycze powodzenia. Prosze tylko o lagodniejsze komentarze moich wypowiedzi... Tongue
Mechanik jak mam to rozumieć Huh czy to znaczy że Twoja opinia na temat mojego akwarium nie była Twoją prawdziwą opinią a jedynie ''zemstą'' za to ze ja nie zgadzam sie często z Tobą w innych watkach na forum? - dziecinny  jesteś  Undecided
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2008, 18:37:26 wysłane przez ala » Zapisane

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Drukuj  
 
Skocz do: