Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14
  Drukuj  
Autor Wątek: ala- Nowe 200, 64, 5,6 ,20 ...  (Przeczytany 59949 razy)
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #180 : Lipiec 05, 2009, 21:30:53 »

Cytuj
Skomentujcie też może akwa dzieciaków co? przeczytam im  ( dodam że mają 9 i 4 lata i że staram się im nie pomagać i nie wtrącać aby to nie stało się kolejne moje akwarium)

Coś mi się Alu wydaje że gdybyś nie wtrącała się do tego akwarium to baniak twoich dzieci wyglądał by tak że było by tam kilka świecących muszelek,kolory żwirek i zamek
 Grin takie dzieciaki po prostu uwielbiają kolorowe ozdóbki , i inne zabaweczki  Wink nie wierze że same zrobiły taki baniak , pewnie wyglądało to tak że zabroniłaś im wsadzać tam sztucznych rzeczy  Wink.Tak ogólnie to akwarium twoich maluchów oczywiście nie jest zbyt piękne(nie jest również brzydkie, taki średniak) ale możesz im powiedzieć że napisałem że jest cudowne  Grin
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 21:32:48 wysłane przez dwight 18 » Zapisane
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #181 : Lipiec 05, 2009, 21:35:06 »

Tak ogólnie to akwarium twoich maluchów oczywiście nie jest zbyt piękne(nie jest również brzydkie, taki średniak) ale możesz im powiedzieć że napisałem że jest cudowne  Grin

Daj se luzu, ja tez podobne akwarium projektowalem dla mojej ciotecznej siostry i wyszlo bosko. Grin
Zapisane
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #182 : Lipiec 06, 2009, 04:27:44 »

[
Coś mi się Alu wydaje że gdybyś nie wtrącała się do tego akwarium to baniak twoich dzieci wyglądał by tak że było by tam kilka świecących muszelek,kolory żwirek i zamek
 Grin takie dzieciaki po prostu uwielbiają kolorowe ozdóbki , i inne zabaweczki  Wink nie wierze że same zrobiły taki baniak , pewnie wyglądało to tak że zabroniłaś im wsadzać tam sztucznych rzeczy  Wink.Tak ogólnie to akwarium twoich maluchów oczywiście nie jest zbyt piękne(nie jest również brzydkie, taki średniak) ale możesz im powiedzieć że napisałem że jest cudowne  Grin
No przecież piszę że staram się nie wtrącać a nie że wcale się nie wtrącam Grin a pozatym chyba nie zauważyliscieże jest tam kolorowy piasek Wink -ale fakt dzięki mnie jest to stonowany czerwony piasek filtusa a nie odblaskowo pomarańczowe kamulce i szklane kulki Wink

a w aranżacji w 200L nurzaniec pasuje jak pięść do nosa.  reszta bez zarzutu
mój mąż o tym nurzańcu mówi dokładnie to samo Angry Grin - ale mi sie on podoba  Sad jednak jest tak kłopotliwy (mam na mysli to że trzeba go wyrywać dwa razy na tydzień - inaczej rozrasta się wszędzie) że chyba go na  coś wymienie - narazie na próbę wsadziłam koło niego ta paprotnice czy co to tam jest takie postrzępione ... i jak to to mi podpasuje to w niedalekiej przyszłości zastąpi nurzaniec
Zapisane

dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #183 : Lipiec 06, 2009, 12:10:55 »

Cytuj
mój mąż o tym nurzańcu mówi dokładnie to samo   - ale mi sie on podoba

mi też on się bardzo podoba , stwarza on też dobrą kryjówkę dla ryb jest on bowiem chyba jedynym miejscem przyciemnionym.
Zapisane
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #184 : Lipiec 06, 2009, 12:15:07 »

jest on bowiem chyba jedynym miejscem przyciemnionym.
co do kryjówek dla ryb to nie ma problemu bo gąszczu jest aż za wiele ale właśnie taki cień jest tylko pd nurzańcem i w tym cieniu żabienice ładnie rosna bo w miejscach w pełni oświetlonych miały takie ''pofałdowane '' liscie... -ale tak jak mówie nurzaniec jest raczej na wylocie bo mimo że bardzo mi sie podoba przerywanie i przerzedzanie go jest co najmniej dwa razy na tydzień jest troche za częste jak dla mnie ....
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #185 : Lipiec 09, 2009, 13:13:17 »

 Widzę że kolega ''od ankiety'' mocno zbulwersowany wyładowuje emocje... Wink
te twoje akwa poprostu straszne, wyglądają fatalni:( (okropne)
Jasne Grin w przeciwieństwie do Twojego: fotka poglądowa akwarium skate...  Cheesy
 
To jeszcze nie spam, tutaj się wyraża opinie...
Ja też napisałem, że akwarium dzieciaków nie bardzo a dwusetka pięknie... chociaż jak na 9 i 4 lata to też piknie w sumie Smiley
Hym myślę że jeśli to nie jest spam to kolega swoją opinię rozwinie jak prosił moderator Smiley A swoją drogą bloniu jak sądzisz kolega skate ma lat 9 czy może 4 ?  Grin
Pozdrawiam wszystkich którym się moje akwaria podobają a jeszcze bardziej tych co im się nie podobają  i zapraszam do komentowania  papa
Zapisane

Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #186 : Lipiec 09, 2009, 13:58:16 »

Olać trolla.

Ala, twoje akwaria są bardzo ładne. Naturalne i o to chodzi Smiley Jedno z nich (nie pamietam litrazu, zwartki na przodzie) jest cudne, dziki klimat i w moim stylu Cheesy

Zycze dalszych sukcesow Smiley
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
Esmi
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 520

Cave hominem


« Odpowiedz #187 : Lipiec 10, 2009, 23:29:01 »

Cytuj
a w aranżacji w 200L nurzaniec pasuje jak pięść do nosa.  reszta bez zarzutu
A właściwie czemu nie pasuje? To w takim razie w jakiej aranżacji pasuje? Mnie się podoba. Super zbiorniki i aż mnie skręciło z zazdrości - ani jednego glonka, nawet malusieńkiego. Jak ty to robisz? Ja walczę z plagą od dłuższego czasu i ciągle przegrywam Sad  W akwariach twoich córek widać trochę twoją rękę Smiley Oprócz kolorowego żwirku reszta jest bardzo fajna. Pewnie talent mają po mamie Cheesy
Zapisane

Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #188 : Lipiec 10, 2009, 23:33:03 »

ani jednego glonka, nawet malusieńkiego. Jak ty to robisz?


Pewnie Photoshopem. Grin Grin Grin Nie ma akwarium bez glona, gdzies na pewno sa. Wink

Jasne Grin w przeciwieństwie do Twojego: fotka poglądowa akwarium skate...  Cheesy


Jezu! Co to za szkarada? Shocked
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 23:35:37 wysłane przez Mechanic » Zapisane
Esmi
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 520

Cave hominem


« Odpowiedz #189 : Lipiec 11, 2009, 16:42:34 »

Cytuj
Pewnie Photoshopem.    Nie ma akwarium bez glona, gdzies na pewno sa.
No, tyle że u mnie nie trzeba ich szukać z lupą, same wyłażą, niedługo cały pokój zarosną Sad Cheesy
Zapisane

Jesteśmy zarozumiałymi ignorantami zapatrzonymi w swoje "człowieczeństwo", które zamiast otworzyć nam szerzej oczy na otaczający nas świat, przysłoniło je mgłą pychy.
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #190 : Lipiec 11, 2009, 19:53:43 »

No, tyle że u mnie nie trzeba ich szukać z lupą, same wyłażą, niedługo cały pokój zarosną Sad Cheesy

Zawsze mozesz o tym z nami porozmawiac, od tego jest to forum. Smiley
Zapisane
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #191 : Lipiec 11, 2009, 22:00:50 »

Zycze dalszych sukcesow Smiley
Super zbiorniki i aż mnie skręciło z zazdrości - ani jednego glonka, nawet malusieńkiego. Jak ty to robisz? Ja walczę z plagą od dłuższego czasu i ciągle przegrywam
Dziękuje bardzo Cheesy
Ale to nie jest tak że tam nie ma glonów - znaczy w 64 nie ma i w 20 nie ma - czemu nie wiem Smiley -pewnie jest wszystko w normie:) ale w 200 miałam kłopoty z krasnorostami i z okrzemkami na początku a teraz sa nitki - w śladowych ilosciach co prawda ale są! ( Akwarium 200 zalane było na początku lutego - i myślicie że dlaczego dopiero teraz je pokazuje? Wink ) nitki są też w kostce -mało ale obawia się że to dopiero poczatek z nimi - zresztą zawsze mam  problem z nitkami gdziekolwiek mam pelię - ona strasznie te nitki przyciąga Tongue
Mechanic photoshop z moimi akwariami nie ma nic wspólnego ja nawet nie umiem photoshopa obsługiwać.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2009, 22:02:42 wysłane przez ala » Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #192 : Sierpień 19, 2009, 11:45:06 »

Wstawiłam w pierwszym poscie aktualne zdjęcie krewetkarium ( wiem że wygląda nie najlepiej ale w rzeczywistości jest znacznie ładniejsze Tongue ) i jest też nowe foto dwusetki - niby się wiele nie zmieniła ale zdjecie wstawiam bo to ostatnie z tym nurzańcem -dziś go wyrywam do końca.
Zapisane

zibi
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 563


kocham to ;]


« Odpowiedz #193 : Sierpień 19, 2009, 12:18:28 »

piękna glosia w tej dwusetce - zazdroszczę  Cheesy A krewetkarium mi się podoba, jest takie inne niż wszystkie. Takie dzikie...może to efekt zaniedbania, a jeżeli tak jest to efekt zniewalający.
Zapisane

o sobie: cieszę się, że mam 20 lat;

aktualne zajęcie: w piłkę gram;



http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=25776.msg238930;topicseen#msg238930
Kamil921023
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 411



« Odpowiedz #194 : Sierpień 19, 2009, 13:05:38 »

Czemu tak piszesz o tym krewetkarium-ładne jest  Smiley
A 200 jeszcze ładniejsza.
Zapisane
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14
  Drukuj  
 
Skocz do: