Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mieczyk i gupik - o matko...  (Przeczytany 6799 razy)
quelx_17
Nowy
*
Wiadomości: 25


« : Grudzień 30, 2007, 17:11:28 »

Słuchajcie... ;P mnie to już zaczyna troche bawić :LOL: Mam jednego mieczyka i jednego gupika w akwarium (nie wliczając reszty rybek)... Od jakiegoś czasu gupik cały czas pływa za mieczykiem i wsadza mu ryjek w okolicy odbytu ^^ ! hehe... gdy mieczyk robi kupe lub tez nawet gdy jej nie robi to ten gupik płuwa za nim wciaż i pcha mu sie tam... co to znaczy Cheesy?! czy są oni homo, czy po prostu ten gupik nie wyżyty bo nie ma samicy? no co to wogóle znaczy wy mi powiedzcie xD !
Zapisane

126l
13 neonów innessa
6 gupików
5 platek
2 mieczyki
bocja
glonojad
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #1 : Grudzień 30, 2007, 18:00:55 »

Koleś zwariował taki jednego gatunku Tongue poza tym gupików nie trzyma się samotnie bo to stadne ryby mieczykowi dokup partnera no i gupikowi i wszystko wróci do normy Cheesy
Zapisane

quelx_17
Nowy
*
Wiadomości: 25


« Odpowiedz #2 : Grudzień 30, 2007, 18:06:09 »

no tak miałem wcześniej ich więcej ale wyzdychały mi... miały ospę i jakoś nie przetrwały mimo podawania leku... to nic ^^ niech bawią sie same Tongue
Zapisane

126l
13 neonów innessa
6 gupików
5 platek
2 mieczyki
bocja
glonojad
Rybcia:)
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 198


« Odpowiedz #3 : Grudzień 31, 2007, 14:52:31 »

Ja mam tak samo z platkami mam 3 samce różnej( samica zdechła Sad ) wielkości chociaż są tego samego wieku i najmniejszy z nich gania za resztą. Wydaję się to trochę nienormalne, ale jest to skutek braku samic danego gatunku. Czasem w wyniku tego jeżeli ktoś posiada inne gatunki ryb żyworodnych a brakuje mu danej płci to dochodzi do krzyżówki  np. samicę platki i samca mieczyka co w wyniku tego daje nowy gatunek( co daje że obecnie niewiadomo czy jeśli kupisz młodą platkę niewyrośnie  ci czasem dorodny mieczyk Angry ) Smiley
Zapisane

Moje akwarium-45l

6x Pawie oczko(4 samice, 2 samce)
1x Gurami dwuplamy(samiec odmiana niebieska)
1x Platka Mike Mouse(samica)
1x Kirysek spiżowy(samiec)
2x Węgorek ciernisty(para)
1x Zbrojnik niebieski

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
quelx_17
Nowy
*
Wiadomości: 25


« Odpowiedz #4 : Grudzień 31, 2007, 19:11:47 »

ostro... ej to ja tak chce xD ja chce zeby oni mieli malutkie Grin dostane nobla za odkrycie nowego gatunku i bede bogaty huhuhu ^^ ! Wink
Zapisane

126l
13 neonów innessa
6 gupików
5 platek
2 mieczyki
bocja
glonojad
jareczek3x3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 108


« Odpowiedz #5 : Styczeń 02, 2008, 19:03:22 »

Z tym noblem i bogatością to nie przesadzaj, u mnie gupik ma dwie samice i też się ugania za samiczkami mieczyka, hm...
Zapisane
natka43
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 80

Uwielbiam gupiki


« Odpowiedz #6 : Styczeń 10, 2008, 15:53:29 »

Ja bym radziła dokupić panienkę dla gupika i partnera dla mieczyka myśle że wtedy problem się sam  rozwiąże....
Zapisane

marnes
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 385


Ciekawe czy można hodować taką rybkę w domu...


WWW
« Odpowiedz #7 : Styczeń 10, 2008, 17:59:22 »

Tak, tylko że quelx_17 nie będzie miał nobla Grin
Zapisane

GG 10744841 Mój były mały pies teraz jest większy
natka43
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 80

Uwielbiam gupiki


« Odpowiedz #8 : Styczeń 10, 2008, 19:30:01 »

No fakt !!!  Cheesy  Wink Jak chcesz mieć nobla to rób krzyżówki ,a jak nie to wiesz co robić Cool
 papa Good !
Zapisane

quelx_17
Nowy
*
Wiadomości: 25


« Odpowiedz #9 : Styczeń 13, 2008, 12:44:09 »

ale... ja chce nobla ;( dlaczego chcecie odebrać mi takie szczęście :PP hehe ... bez sensu słuchajcie... Ja do dnia dzisiejszego nie dokupiłem im drugich rybek. Bedzie para homo... a co tam Grin ja jestem szczesliwy wtedy kiedy one sąszczęsliwe... nie bede sie wtrącał w ich związek Tongue
Zapisane

126l
13 neonów innessa
6 gupików
5 platek
2 mieczyki
bocja
glonojad
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: