Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak zrobic malawi  (Przeczytany 6580 razy)
jarek1994
Zainteresowany
**
Wiadomości: 54

Pozdrawiam wszystkich!!


« : Styczeń 08, 2008, 14:53:28 »

Chcialbym aby moje akwa bylo tego Biotopu. Smiley W czwartek bede mial akwa ok 120. Jak szybko i tanio urzadzic wnetrze malawi. Jakie byly by koszty!!
Zapisane
bumboo
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43



« Odpowiedz #1 : Styczeń 08, 2008, 15:21:09 »

To wszystko zalezy od tego jaki wystroj podoba Ci sie najbardziej. Proponuje Ci obejrzenie paru zbiornikow w galerii i wybranie tego, ktory ewentualnie Ci sie podoba, a co za tym idzie zapytanie sie pozniej uzytkownika o ewentualne koszta, tak dla przykladu podam Ci, ze miedzy lupkami a wapieniem filipinskim lub chorwackim glebokodrazonym jest duza roznica. W gre wchodzi takze tlo strukturalne? Takze widzisz, temat jest dosc rozlegly, co nie znaczy, ze nie mozemy pociagnac watku dalej i doprowadizc Twoj przyszly zbiornik malawi do perfekcji w tym poscie.
Pozdrawiam bumboo
Zapisane
jarek1994
Zainteresowany
**
Wiadomości: 54

Pozdrawiam wszystkich!!


« Odpowiedz #2 : Styczeń 08, 2008, 15:32:50 »

Twoje malawi mi sie podoba glonojada tez. Ile kosztowalo ok uzadzenie twojego akwa?
Zapisane
jarek1994
Zainteresowany
**
Wiadomości: 54

Pozdrawiam wszystkich!!


« Odpowiedz #3 : Styczeń 08, 2008, 15:39:50 »

Tlo zrobie ze steropianu tanio wychodzi i tez latwo sie to robi. Co dalej? Teraz wnetrze nigdzie w sklepach w mojej okolicy nie moge znalesc tak bialego piasku. Jedno opakowanie znalazlem w sklepie ale piasek byl delikatnie szary. Kamienie skad je wziasc. W akwarystycznym nie sa duze ale za to drogie czy moga byc inne kamienie czyli nie z zoologicznego.
Zapisane
bumboo
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43



« Odpowiedz #4 : Styczeń 08, 2008, 17:17:33 »

Zaczne od podstawowej rzeczy ułatwi nam to organizacje, masz konto na allegro.
Praktycznie wszystko kupiłem przez Internet, po naprawdę dobrych cenach żaden sklep nie dał mi lepszej oferty
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 17:21:53 wysłane przez bumboo » Zapisane
glonojad
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 349



« Odpowiedz #5 : Styczeń 08, 2008, 18:03:47 »

ja w swoje wpakowalem ponad 1000zł. i tak jak mowi bumboo wszystko da sie zkupic na allegro po bardzo atrakcyjnych cenach, naprawde! 1 kg łupków kosztuje 1zł, 1 kg wapnia muszlowego kosztuje 1,50zł, 1 kg wapnia filipińskiego kosztuje 15 - 20 zł ( najlepszy efekt Smiley ) tło kupujesz na allegro, pyszczaki tak samo, nawet akwarium dostaniesz. pozdr
Zapisane

bumboo
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 43



« Odpowiedz #6 : Styczeń 08, 2008, 18:36:47 »

Zamiast wapnia filipińskiego kupiłbym chorwacki jest praktycznie taki sam a o niebo tańszy.
Podaj wymiary zbiornika ,poszukam Ci fajne tło  Cheesy oczywiście nie musisz kupować sam zadecydujesz  papa
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2008, 18:39:36 wysłane przez bumboo » Zapisane
jarek1994
Zainteresowany
**
Wiadomości: 54

Pozdrawiam wszystkich!!


« Odpowiedz #7 : Styczeń 09, 2008, 08:30:00 »

Patrzylem dzis na allegro i jest drazony wapien wilipinski za 8,50 z 1 kg.
Niestety wymiarow nie znam jutro juz bede wiedzial bo jutro po pracy jedzie je odebrac. Stary pan niema co z nim zrobic wiec mi go podaruje. Na allegro mam konto narazie mam z 30 zl chcialem za to kupic filtr kaskadowy na allegro sa do akwa 80-150l za 27,50. papa
Zapisane
jarek1994
Zainteresowany
**
Wiadomości: 54

Pozdrawiam wszystkich!!


« Odpowiedz #8 : Styczeń 26, 2008, 15:01:26 »

Baniak ma 80cm x 35 cm x 40 cm akwa jest ramowe. Dno bylo pekniete i jedna szyba boczna. Dno juz zrobilem jest ono z szyby zbrojeniowej o grubosci 1 cm. Musze do kupic jeszcze jedno szybe boczna. Ktos wie ile by taka kosztowala? Mam 250 zl sprzedam jeszcze szczeniaki to bedzie w sumie 450 zl mam taka nadzieje. Jakie roslinki byscie proponowali i jeszcze jakierybki. Niedaleko mam sklep z roznymi kamieniami na pewno jest tam marmur ,piaskowiec itd. papa
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: