Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Odp: Rybki zdychają w nowym akwarium prosze o pomoc
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Rybki zdychają w nowym akwarium prosze o pomoc  (Przeczytany 1243 razy)
Pribus
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


« : Styczeń 03, 2008, 12:43:00 »

moja platka umiera...dlaczego? temperatura jest stala 24 lub 25 stopni, filtr chodzi non stop, jesc dostaje a mimo to siedzi na dnie i sie "buja", dodam, ze inne rybki w tym pani platka czuja się rewelacyjnie...pomóżcie:/
Zapisane

50L
2 Karasie
2 platki (parka)
zimbabwe
Bywalec
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 444



« Odpowiedz #1 : Styczeń 03, 2008, 16:08:20 »

Jak dostaje za dużo jeść też nie jest dobrze. A przyczyna śmierci ryb bywa czasem prozaiczna - starosć.
Zapisane

Najpierw jesteśmy ludźmi - reszta to dodatki.
Pribus
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 13


« Odpowiedz #2 : Styczeń 03, 2008, 17:05:05 »

jest młodą rybką:) i teraz mam wrazenie, że czuje się ciut lepiej, czasami tylko tak jakby dłużej odpoczywał na dnie albo może stresuje się dzidziusiami bo jego panna urodziła:)
Zapisane

50L
2 Karasie
2 platki (parka)
jareczek3x3
Zainteresowany
**
Wiadomości: 108


« Odpowiedz #3 : Styczeń 03, 2008, 17:09:09 »

Poraz kolejny, musisz coś więcej napisać o swoim zbiorniku, nikt ci nic nie poradzi bez jakich kolwiek danych
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 20:12:30 wysłane przez kafarski » Zapisane
kafarski
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 03, 2008, 20:11:45 »

podzieliłem temat na dwa wątki żeby nie mieszać ze zdychającymi rybami innych.
jeśli twoja platka Pribus ma czarny ogon to może mieć raka - czarno zabarwione ryby mają problemy z powodu wysokiej zawartości tego barwnika w skórze. jeśli masz rzeczywiście nowy zbiornik to dobrze byłoby poznać ilość NO2 i innych parametrów w akwarium.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: