Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Sztywna płetwa u suma pictusa
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Sztywna płetwa u suma pictusa  (Przeczytany 7052 razy)
P@tryk
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 365



WWW
« Odpowiedz #15 : Styczeń 01, 2008, 15:37:49 »

hmmm czyli najlepiej sie jest jego pozbyc?Huh A czy sprzedawca w sklepie zamienil by mi go na inna rybe???
Zapisane

Początkujący Smiley
54l - 5 lat
240l - Ameryka Południowa - Nowe
adus12345
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 205


mlody akwarysta :):):)


« Odpowiedz #16 : Styczeń 01, 2008, 19:27:28 »

Przepraszam ze tak post pod postem ale opcja edytuj cos mi nie dziala.
adus12345   Twój znajomy niezłą rekomendację wystawił temu sumowi  ---"Pimelodus Pictus - towarzyski sumik pochodzący z Ameryki Południowej ,dorastający do 11cm .Łagodny, nadający się do akwarium towarzyskiego, aktywny również w dzień"
Towarzyski i nadaje sie do akwarium towarzyskiego hahaha.

witam

Ja tez sie usmialem Wink.Lagodna rybka bardzo tak jak pielegnica  pawie oko Smiley.Musze zrobic mu reprymende lucyperowi Wink
pozdrawiam
Zapisane
P@tryk
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 365



WWW
« Odpowiedz #17 : Styczeń 01, 2008, 21:20:15 »

hmmm czyli najlepiej sie jest jego pozbyc?Huh A czy sprzedawca w sklepie zamienil by mi go na inna rybe???
Zapisane

Początkujący Smiley
54l - 5 lat
240l - Ameryka Południowa - Nowe
seba75
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 01, 2008, 22:12:20 »

witam
predzej czy pozniej tak
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=270920200  moj znajomy sie ich pozbywa.Tylko jeszcze podrosnie i nie dasz na czas mu jedzenia to zobaczysz co bedzie sie działo Angry
[/quote]

gratulacje dla znajomego rzeczywiscie pozbywa sie ich w oszalamiajacy sposob - Łagodny, nadający się do akwarium towarzyskiego Wściekły

a co do twojej obsady :
masz dwie rozbory a to ryba stadna minimum 10 12 rybek
Zapisane
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #19 : Styczeń 01, 2008, 23:05:15 »

Silurus glanis ja bym se wpsucil te sumiki, -

wszystkie sumy sa najlepszymi przyjaciółmi neonów i gupików, i swietnie nadają sie do akwarium towazyskiego, mozna je trzymac w kilku litrach.
wczoraj widzialem jak sum afrykanski (nie wiem jaki) dlugosci okolo 30cm zeżarł dorosłą green terror wielkosci dłoni
znawcy tematu wiedza ze green terror nie da se w kasze dmuchac, a on se ją zjadł,
wiec kondolencje dla twoich neonek ale sumiki bedzie najedzony
jak mielem z 10 lat to do akwarium 50l z gupikami wpuscilem 3 sumy indyjskie, rano były tak obrzarte ze nie mogly plywac a gupikow nie moglem znalezc
smacznego Cheesy:D:D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2008, 23:09:40 wysłane przez adriano210 » Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #20 : Styczeń 02, 2008, 17:45:04 »

hmmm czyli najlepiej sie jest jego pozbyc?Huh A czy sprzedawca w sklepie zamienil by mi go na inna rybe???

oto najlepiej zapytaj sprzedawce Cool
Zapisane

P@tryk
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 365



WWW
« Odpowiedz #21 : Styczeń 02, 2008, 19:22:13 »

No i byłem u sprzedawcy i niestety.... Nie mozna go oddac.... To mnie koles wrolowal Sad powiedzial ze to spokojna rybka Sad poradzil mi ze jak bedzie ganial rybki czy cos w tym stylu to zeby go wsadzic do siatki na 1-2 dni i ze po pewnym czasie przestanie....
Zapisane

Początkujący Smiley
54l - 5 lat
240l - Ameryka Południowa - Nowe
seba75
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 02, 2008, 20:26:59 »

Ciekaw jestem czy to sprzedawca sprzedal ci tego ssuma czy ktos z szefostwa
jesli pierwsza obcja zawsze mozesz chciec rozmawiac z szefem i przedstawic swoje argumenty jak cie koles wpuscil w maliny, mysle ze uczciwy szef wymieni ci ta rybe i moze nie odda ci kasy ale zawsze bedziesz mogl wziasc cos innego w tej same cenie
jesli druga obcja to bedzie ciezko  Undecided

powinien byc bat na takich  Wściekły
Zapisane
P@tryk
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 365



WWW
« Odpowiedz #23 : Styczeń 02, 2008, 20:32:37 »

to był szef ... powiedzial ze ma u siebie w akwarium takiego suma i trzyma go w towarzyskim akwarium razem z neonami i jest git.... jak mu szaleje to bierze go w siate i trzyma go 2 dni i jest spokoj potem ... watpie ze to prawda... a co wy o tym sadzicie?Huh
Zapisane

Początkujący Smiley
54l - 5 lat
240l - Ameryka Południowa - Nowe
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #24 : Styczeń 02, 2008, 20:36:11 »

jeszcze nie slyszalam podobnej bzdury ,chyba ze by caly czas w tej siatce siedzial.. Tongue
Zapisane

P@tryk
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 365



WWW
« Odpowiedz #25 : Styczeń 02, 2008, 20:41:28 »

ja tam nie wiem co on z nim robil Tongue
ale ja tez ,mysle ze to jest jakas bzdura.... wydaje mi sie ze nia dar ady oduczyc zwierzecia instynktu do polowania ... bo to jest jego wrodzona umiejetnosc chyba ... ale nie wiem co teraz z ta ryba zrobic .... zabic szkoda spuscic w klozecie szkoda nikt jej nie chce  ... hmm mam good idea Cheesy zjem ja sobie na obiad Cheesy
Zapisane

Początkujący Smiley
54l - 5 lat
240l - Ameryka Południowa - Nowe
seba75
Gość
« Odpowiedz #26 : Styczeń 02, 2008, 20:44:55 »

zastanawiam sie gdzie tu sie odwolac zeby takiemu baranowi dac nauczke, pewnie federacja konsumenta tyle ze to czasem nie warte swieczki
moze wystaw go na allegro tylko daj opis ktory jest autentyczny a nie jak twoj kolega Undecided
Zapisane
P@tryk
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 365



WWW
« Odpowiedz #27 : Styczeń 02, 2008, 20:46:54 »

hmm po pierwsze to nie byl moj kolega ... tylko jakiegos innego forumowicza... no i jestem w kropce.... pojde jutro jeszcze raz zagadam z tym kolesiem :/ widzialem ze w sklepie to on plywa normalnie z innymi rybami nie tylko z sumami ....
Zapisane

Początkujący Smiley
54l - 5 lat
240l - Ameryka Południowa - Nowe
P@tryk
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 365



WWW
« Odpowiedz #28 : Styczeń 02, 2008, 20:48:48 »

heh juz nie wiem co mam myslec... zobaczcie na ten link http://allegro.pl/item289329707_pimelodus_pictus.html
Zapisane

Początkujący Smiley
54l - 5 lat
240l - Ameryka Południowa - Nowe
ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #29 : Styczeń 02, 2008, 21:45:19 »

zobacz na to   http:esto.katalog-czesci.info/2_10227_0.html.   i zwroc uwage o jakim 'towarzystwie' i jakim litrazu mowa       Ej no nie dziala Sad co zrobic zeby dzialal Huh
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2008, 21:52:19 wysłane przez ala » Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
 
Skocz do: