Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: akwa...kupić?  (Przeczytany 2553 razy)
Kulka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 114



« : Luty 04, 2008, 15:42:48 »

Tak do końca to nie wiedziałam gdzie ten temat dać   Undecided ale myśle że dobrze wybrałam  Good ! ...więc zamierzałam kupić akwa 112l(mam już 60)no i tak dziwnie się złorzyło że mój tata ma znajomych którzy sprzedają akwa 112l, ale...co się w nim dzieje jest nie do opisania...jak zobaczyłam obsade to zamarłam...normalnie to bym ich okrzyczała ale ze względu że mam 14l to tak głupio by było...  Embarrassed więc obsada:1 skalar,zbrojnik lamparci (na moje oko   Cheesy ), 1 neon innesa, 1 kirys panda,1 kirys pstry,jakieś 2 rybki stadne...nie wiem dokładnie jak się nazywają ale wiem że są stadne i kojażom mi się z brzankami... i jeszcze jakieś 2 sumy  Sad  Angry a ze sprzętu to jakiś filtr wewnętrzny na ,,brzęczyk,,(jak to nazywam  Grin ) 3 grzałki bez termostatu(nie wiem ile W ale jak są 3 to chyba mało...  Sad ),pokrywe standardową, brzęczyk no i 1 rośline (żabienice)1 korzeń i finito... no i teraz pytanie czy kupić, dać ulgę tym rybką....bo ja i tak tam chce załorzyć akwa z pyszczakami nie wielkimi...więc te ryby oddam...no ale to dodatkowy kłopot...  Sad i też chciałam się zapytać ile byście ok. dali za tekie akwa z rybami...?I czy nie opłaca mi się kupić już większego akwa, jeżeli będzie w podobnej cenie...jak  radzicie?
Zapisane
chemik1986
Zainteresowany
**
Wiadomości: 87



« Odpowiedz #1 : Luty 04, 2008, 15:51:42 »

http://allegro.pl/item301431977_zestaw_112l_prosty_z_wyposazeniem_kinga_55.html 1 zestaw z brzegu!za rozsadna cene sie oplaci odkupic od znajomego!
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 15:54:26 wysłane przez chemik1986 » Zapisane
5blue5
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 514

Nie ma lepszego od Neona Czerwonego!!!


« Odpowiedz #2 : Luty 04, 2008, 16:20:52 »

A ile kosztuje u znajomych? Huh
Zapisane

Widzew Łódź
Prosta rzecz śnić ten sen tak niewinnie jak marzyciel
Życie jak mecz jeden mecz który ważniejszy jest niż życie
Spójrz na niebo poczuj siebie zanim złapiesz oddech
chemik1986
Zainteresowany
**
Wiadomości: 87



« Odpowiedz #3 : Luty 04, 2008, 16:39:44 »

napewno taniej niz  kupic nowy zestaw!bo po co placic tyle samo za uzywany jak mozna kupic nowy???
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #4 : Luty 04, 2008, 16:44:44 »

ja uważam, że wszystko zależy od ceny jaką postawią znajomi. I ja np. bardzo dokładnie poszukłabym rys, obtłuczeń itp bo z laikami to nic nie wiadomo  Cool a i popytałbym o choroby  jakie przebyły rybki
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Kulka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 114



« Odpowiedz #5 : Luty 04, 2008, 17:14:46 »

Dzięki wam za pomoc...ale wiecie...ta babka od tego akwa nie wie nawet jak się te ryby nazywają...    Shocked  nawet  nie wiedziała ile litrów ma akwa...!A co dopiero jak się ją zapytam o choroby...pewnie mi nie powie...ale może na moje oczko stwierdze czy są chore...a z tym czy były pewnie będzie kłopocik...no ale sprubuje, może wiecie ile kosztuje taki filtr do 112l na brzęczyk bo nie moge znaleźć na allegro...  Sad bo chce spisać ceny wszystkich nowych żeczy jakie mają w akwa...a potem na tego podstawie będe ubijać cenę  Wink myśle że dobrze robie...
Zapisane
Błazenek
Następca Takaschi Amano (żart ;D )
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 934



« Odpowiedz #6 : Luty 04, 2008, 17:29:29 »

3 grzałki to za mało Huh Ja i większość osób na forum ma 1 albo wcale chyba ,że jakieś hiper duże akwaria Wink taki filtr na brzęczyk (bez brzęczyka) może kosztować 10-20zł Grin
Zapisane

Kulka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 114



« Odpowiedz #7 : Luty 04, 2008, 17:46:18 »

Nie chodzi mi o to że3 to za mało tylko że są włąśnie 3 zamiast 1...3 słabe bez termostatu  zamiast 1 mocna z termostatem...  Smiley
żle mnie zrozumiałeś...mi chodzi że skoro są aż 3 to chyba mają małą moc...  Cheesy
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 17:56:07 wysłane przez Kulka » Zapisane
mario27-28
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1315



« Odpowiedz #8 : Luty 04, 2008, 18:39:56 »

Witaj Kulka Cheesy
Jak niedrogo to potarguj się i kupuj,a jak wydaje ci się że drogo to pokaż im ceny w internecie to ci opuszczą.
Z drugiej strony zresztą co nowe to nowe,zawsze masz gwarancję na osprzęt i akwarium( przeważnie 1-2 lata,ale zdaża się że nawet 4 lata)i niemartwisz się że coś się popsuje i osprzęt dobierzesz pod swoje akwarium,zależnie jakie ryby będziesz chodować.
Zapisane

ala
Super aktywny
*****
Wiadomości: 3230


ala


« Odpowiedz #9 : Luty 05, 2008, 13:10:08 »

ja bym nie brała od znajomych bo to tylko kłopot będzie dla Ciebie [z przeniesieniem ,myciem ,dokupywaniem ,z rybami..] Chyba że za freee i tylko z litości dla rybek...

 co nowe to nowe,zawsze masz gwarancję na osprzęt i akwarium( przeważnie 1-2 lata,ale zdaża się że nawet 4 lata)i niemartwisz się że coś się popsuje i osprzęt dobierzesz pod swoje akwarium,zależnie jakie ryby będziesz chodować.
Dokładnie.
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: