Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « pan zbronik czy pani zbrojnikowa?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: pan zbronik czy pani zbrojnikowa?  (Przeczytany 1716 razy)
Gottii
Nowy
*
Wiadomości: 43


« : Lipiec 07, 2004, 08:21:19 »

mam 4 zbrojniki niebieskie kupione byly w jednakowym rozmiarze po 2 tyg widze ze jeden bardzo szybko rosnie to hyba calkiem dobrze prawda ale zauwazylem ze blaknie staje sie koloru piaskowego taka jasna kawa z mlekiem czy to jakas horoba zaczyna go brac czy jest to zwiazane z  szybkim wzrostem ?? aha i jeszcze jedno jak rozroznic samca od samiczki ?
Zapisane

Akwa 112
- 1x mieczyk Hellera
- 2x brzanka Sumatrzańska
- 2x brzanka Mszysta
- 3x brzanka Brokatowa
- 2x brzanka Różowa
- 7x neonek Innesa
- 4x zbrojnik niebieski
mala_lady_pank
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 262


LP


« Odpowiedz #1 : Lipiec 07, 2004, 08:47:24 »

Zbrojniki już to do siebie mają że zmieniają kolorki Smiley Moje tak samo, raz są brązowe, a raz w jasne plamy Smiley  Temat koloru zbrojników był już chyba mówiony na tym forum jeśli się nie mylę, więc poszukaj w starszych postach Smiley
A co do płci to samce Ancistrusów mają na głowie wyrostki, których samice nie mają Smiley (dorosłe samce of course, bo młode osobniki ich nie mają).
Pozdrawiam :wink:
Zapisane

" muzyka mnie zasłania i chroni, mogę się za nią schować " - Jan Borysewicz
Gottii
Nowy
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #2 : Lipiec 07, 2004, 08:50:37 »

thx jusz sie martwilem ze znowu cos sie doczepilo do akwa ale jak mowisz ze zmiana kolorkow to norma wiec pozostaje mi uwierzyc w twe slowa Smiley
Zapisane

Akwa 112
- 1x mieczyk Hellera
- 2x brzanka Sumatrzańska
- 2x brzanka Mszysta
- 3x brzanka Brokatowa
- 2x brzanka Różowa
- 7x neonek Innesa
- 4x zbrojnik niebieski
Tramal
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1355


I see You...


WWW
« Odpowiedz #3 : Lipiec 07, 2004, 12:35:53 »

Spoko zmany kolorków u Z.N. są naturalne w miarę wzrostu tej ryby. Sam sie kiey przestraszyłem ale naprawdę nic się nie dzieje Smiley Poprostu dobrze rosną. Pozdrawiam
Zapisane

112,25
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: