Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Jak rozmnożyć rybki « jak spowodowac zeby mieczyk szybciej urodził???HELP ME
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: jak spowodowac zeby mieczyk szybciej urodził???HELP ME  (Przeczytany 1923 razy)
adus12345
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 205


mlody akwarysta :):):)


« : Grudzień 12, 2007, 09:44:54 »

witam
mam taki problem wyjezdzam do krakowa na 2 miesiace a akwarium zostawiam pod opieka brata a on jest taki ciapowaty ze on nie bedzie lapal bo on sam nie wie a szkoda mi zeby sie zmarnowły Huh?
I jak spowodowac zeby szybciej urodziła?Huh?Wszystkie parametry jak na mieczyki spełniam.
pozdrwaiam
Zapisane
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #1 : Grudzień 12, 2007, 11:04:08 »

Nic nie wyławiajcie. Jak przetrwają to przetrwają a jak masz parkę to przecież znów urodzi. Możesz spróbować podnieść temperaturę do 28 stopni. Powinna wcześniej urodzić o kilka dni.
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
adus12345
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 205


mlody akwarysta :):):)


« Odpowiedz #2 : Grudzień 12, 2007, 12:45:05 »

dobra dzienki emi bo moj brat to taka ciapa mialem kiedyc ikre skalrow i one juz składały a ja musialem pilnie wyjsc powiedzialem mu na ktorym lisciu beda skladac bo go czysciły a on powiedzial ze zapomnil no poprostu taka ciapa Grin
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2007, 13:27:03 wysłane przez Seboos » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: