Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Nasze akwaria « Nasze akwaria « Moje akwaria - 126l, 30l, 25l, 20l, 3,5l by Misquamacus :)
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje akwaria - 126l, 30l, 25l, 20l, 3,5l by Misquamacus :)  (Przeczytany 39490 razy)
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #225 : Czerwiec 19, 2009, 15:04:09 »

Dwightuś, nie ładnie tak podskakiwać jak się do pięt nie dorasta  Roll Eyes
Twoje zdanie akurat warte jest tyle co właśnie ten ogórek w słoiku, więc sorry batory ale pochamuj swój jęzor i nie obśliniaj mi wątku, KaPeWu ?
Ciebie nie stać nawet na taką ''rafe'' więc halo o czym ty mówisz  Good !
Kamil,
Wystarczy odrobina inwencji twórczej, odpowiedzialności i zdolności aby takie piko utrzymać - czyli tego, czego dwightusiowi brakuje  Cool

taką rafe to ja ci moge zrobić nawet na jutro  Grin można powiedzieć że nie stać mnie na 30 litrową pseudo rafe z błazenkiem który wygląda w niej rzeczywiście żałośnie (aż szkoda mi tej ryby.) ale stać mnie na 230l z paletkami i z optymalnymi warunkami dla nich , może być taki układ? hahahaha żałosny człowieku czy popisałeś się tą ,,inwencją twórczą,, kiedy wsadzałeś krewetki do 3,5 litrowego słoika (dosłownie bo niektóre słoiki tyle mają  Grin) Huh
śmiechowy z ciebie gość  Grin
Cytuj
Dwightuś, nie ładnie tak podskakiwać jak się do pięt nie dorasta  Roll Eyes

hahaahhaha koleś ty to jesteś udany  Grin Grin rzeczywiście jesteś niedoścignionym wzorem  Grin nie wiadomo tylko w czym, chyba tylko w udawaniu akwarystycznego boga. Grin
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #226 : Czerwiec 19, 2009, 15:09:30 »

Żeby być tak pseudo inteligentnym jak ty to trzeba się postarać i to nieźle  Good !
Bynajmniej pisząć 'stać cię' nie miałem na myśli twojego stanu majątkowego matołku, tylko możliwości twórcze, poprostu to ci nie wychodzi i tyle  Good !
Tak, porównując mnie i ciebie to masz rację - jestem akwarystycznym bogiem  Grin
Ale żaaal  Grin
PS. ty masz jakiś kolegów ? Czy jesteś tym za kogo cię uważam ?  Grin (przez nikogo nie lubianym wyrzutkiem, który tylko na necie siedzi i swoje kompleksy tu wyładowywuje ?  Grin )
PS. 2 - dwightuś - zapraszam na pogawędkę w 4 oczy, zobaczymy czyś taki kozak  Marzyciel  Mamy wakacje więc spokojnie znajdziemy termin żeby się spotkać  Marzyciel
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 15:11:04 wysłane przez Misquamacus » Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #227 : Czerwiec 19, 2009, 15:26:51 »

Nie trzeba byc zadnym specjalista zeby WIDZIEC po zachowaniu zwierzat jak sie czuja. Wyglada na to, ze empatia jest zadsza niz myslałam. Nie widze zeby ten konflikt szybko minał, bo obaj jestescie zaparci i nie pozwalacie sobie powiedziec, ze nie ma racji. Róznica polega na tym, ze jeden traktuje rybki jak zywe stworzenia, a drugi jako hobby do szpanowania. Jakim sposobem ty utrzymujesz roznowage w tym morskim 35l? Chyba masz 200l sumpa. Tylko prosze nie mowic ze jestes takim niesamowitym akwarysta, ze TY mozesz. Duza butelka orenzady (3,5l) sie nawet na roslinki dobrze nie nadaje.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #228 : Czerwiec 19, 2009, 15:37:42 »

Powiem tak,
nigdy mi nie sprawiało przyjemności zjechanie kogoś, a napewno swoim akwarium szpanować nie muszę.
Poprostu mi nie zależy aby komuś się jakoś za specjalnie podobało, najważniejsze jest że MI się podoba i wcale się tłumaczyć nie muszę.
Nie mam jednego baniaka, nie mam dwóch, prowadzę małą akcję odzyskiwania bojowników z tragicznych warunków, przez co dla nich samych mam obecnie 11 baniaków (i każdy samiec ma 20l z pełnym osprzętem) więc nie mów mi, że o swoje ryby nie dbam i 'szpanuję'.
Ale jak widzę posty dwighta i jego mądrości życiowe, wylewane żale na klawiature bo mu się w życiu nie układa to nie mam siły  Undecided
Takie dzieci trzeba zwalczać, bo to to tylko szkodnik i nic merytorycznego nie wnosi.
A co do równowagi biologicznej w solniczce - ja jej nie zapewniam, to Ci gwarantuję, zapewnia ją żywa skała w dużej objętości - nigdy nie miałem problemu z tym zbiornikiem (oprócz oczywistych początkowych, które zresztą nawet takie straszne nie były), koralowce rosną bardzo intensywnie (niektórych populacje trzeba co jakis czas przerzedzać), błazenek ma już w sumie ponad 5 lat (u mnie już 2 czy 3 lata, nawet nie pamiętam dokładnie), nigdy nie było problemów ze zdrowiem, regularnie podmieniam wodę, pracuje odpieniacz białek. Azot nigdy poza okresem dojrzewania nie był wykrywalny.
Nikogo nie namawiałem, nie namawiam i nie będę namawiać być coś podobnego zakładał, to jest własna inicjatywa, z której tłumaczyć się nie będę.
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #229 : Czerwiec 19, 2009, 15:45:27 »

Kuba-ky? Nie poznałabym cie, na Bojownik.pl zachowujesz sie duzo "grzeczniej". Mam tylko nadzieje ze zakladanie na sile zbiornikow nie sluzy budowaniu autorytetu na zasadzie: mam duzo akwariów - znam sie. A myslałam, ze trzymanie jednego Endlerka na 5l jest nieodpowiednie...
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #230 : Czerwiec 19, 2009, 15:55:15 »

zakladanie na sile zbiornikow nie sluzy budowaniu autorytetu na zasadzie: mam duzo akwariów - znam sie.
Nie zależy mi ażeby mnie ktoś inaczej traktował niz kogoś innego - żeby to było jasne.
Poprostu piszę to co myślę - jak komuś pasuje to dobrze, jak nie - drugie dobrze.
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #231 : Czerwiec 19, 2009, 16:26:00 »

Żeby być tak pseudo inteligentnym jak ty to trzeba się postarać i to nieźle  Good !
Bynajmniej pisząć 'stać cię' nie miałem na myśli twojego stanu majątkowego matołku, tylko możliwości twórcze, poprostu to ci nie wychodzi i tyle  Good !
Tak, porównując mnie i ciebie to masz rację - jestem akwarystycznym bogiem  Grin
Ale żaaal  Grin
PS. ty masz jakiś kolegów ? Czy jesteś tym za kogo cię uważam ?  Grin (przez nikogo nie lubianym wyrzutkiem, który tylko na necie siedzi i swoje kompleksy tu wyładowywuje ?  Grin )
PS. 2 - dwightuś - zapraszam na pogawędkę w 4 oczy, zobaczymy czyś taki kozak  Marzyciel  Mamy wakacje więc spokojnie znajdziemy termin żeby się spotkać  Marzyciel

a czy ja napisałem że chodzi ci o mój stan majątkowy? chyba wiem o co ci chodziło, to że mi nie wychodzi to tylko twoje zdanie.Czy ja mam kolegów? mam więcej kolegów (i koleżanek  Grin) niż ci się wydaje , przez nikogo nie lubianym wyrzutkiem? hahahaha tu mnie dobiłeś  Grin kolego ,akwarystyka i siedzenie na forum to nie całe moje życie , jestem jednym z najlepszych zawodników swojego rocznika (1994) w piłke nożną
a za razem wesołym i miłym człowiekiem (chodź może wydawać się inaczej) .A wiec nie pierdziel głupot , tylko zajmij się tym do czego jest stworzone  jest to forum czyli do dyskusji o akwarystyce.
 
Cytuj
Takie dzieci trzeba zwalczać, bo to to tylko szkodnik i nic merytorycznego nie wnosi.

nie mów do mnie dziecko bo nie jestem od ciebie młodszy kolego . A ty co takiego mądrego wnosisz? ja wiele razy pomagałem ludziom na tym forum i nie wydaje mi się aby ktoś uważał mnie tutaj za jakiegoś szkodnika.

Cytuj
błazenek ma już w sumie ponad 5 lat (u mnie już 2 czy 3 lata, nawet nie pamiętam dokładnie), nigdy nie było problemów ze zdrowiem, regularnie podmieniam wodę, pracuje odpieniacz białek. Azot nigdy poza okresem dojrzewania nie był wykrywalny
.

błazenek nie będzie chorował z powodu za małego zbiornika , ale to nie znaczy że ma u ciebie komfortowe warunki . Osobiście znam ludzi którzy trzymają welona w kuli już 10 lat i żyje im dalej - czy według ciebie to oznacza że dobrze się w niej czuje?

Narka szkodniku  Grin
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 16:33:58 wysłane przez dwight 18 » Zapisane
Atria_C
Global Moderator
Bywalec
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 805



« Odpowiedz #232 : Czerwiec 19, 2009, 17:23:14 »

Właściwie to za tę psykówkę powinniście dostać po warnie conajmniej obydwoje. Za spam i łamanie 6 pkt regulaminu. Jeszcze jeden taki numer i..
Chyba że wpadnie inny moderator i nie będzie się "cackał" tak jak ja.
Zapisane

Moje akwarium, zapraszam do konstruktywnej krytyki Wink http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=23728.0
Female_Raziel
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1025



« Odpowiedz #233 : Czerwiec 19, 2009, 18:02:12 »

Ataria, ja osobiscie uwazam, ze cel uswieca srodki.
Zapisane

Moje 53l: http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php?topic=24019.0

Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu.
młodyakwarysta
Bywalec
****
Wiadomości: 579


ryby denne


« Odpowiedz #234 : Czerwiec 19, 2009, 18:35:55 »

Przepraszam , że wtrące swoje 3 grosze i pewnie dostane ostrzeżenie ,ale coż 1 sie żyje .  Dwight   wg mnie  uważa się za takiego co zjadł wszystkie rozumy i jak ktoś nie robi tak jak on chce ,czyli nie trzyma neonka w 50l ,a w 40 to juz na niego skacze ,zę męczy ryby .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 18:37:39 wysłane przez młodyakwarysta » Zapisane

moje awkaria 54l i 27l i 30l i25
Maży mi sie jeszcze 10 zbiorników ....
Raffy
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2337


« Odpowiedz #235 : Czerwiec 19, 2009, 18:37:31 »

Dwight18, przestań już robić siarę - forum nie jest do tego, zwłaszcza za niektóre zwroty powinieneś ostrzeżenie dostać... dzieci to też czytają, opanuj się. Widzę, że mało tobie co pasuje, no ale radzę to zachować DLA SIEBIE. Zwłaszcza, że twoje ryby też w nie takim dużym akwa dla tego gatunku pływają. Chcesz naprawić świat, to może od siebie zacznij.

Przepraszam, ale nie wytrzymałem - ale jeszcze jedna taka 'dyskusja' i już ostrzeżenia nie będzie...
Zapisane

Zawód : akwarysta...
Wszystkie ryby są wyjątkowe! Uszanujmy ich wymagania, podziękują nam dobrym zdrowiem i młodymi...
NIE UDZIELAM RAD PRZEZ PW!
http://www.3cityakwarium.fora.pl/Trójmiejska Akwarystyka
Obecnie: 500L Rafa, 112L roślinne, 160L mcharium
I we mnie drzemie Tanganika i Malawi
dwight 18
Super aktywny
*****
Wiadomości: 1714



« Odpowiedz #236 : Czerwiec 19, 2009, 18:47:01 »

Dwight18, przestań już robić siarę - forum nie jest do tego, zwłaszcza za niektóre zwroty powinieneś ostrzeżenie dostać... dzieci to też czytają, opanuj się. Widzę, że mało tobie co pasuje, no ale radzę to zachować DLA SIEBIE. Zwłaszcza, że twoje ryby też w nie takim dużym akwa dla tego gatunku pływają. Chcesz naprawić świat, to może od siebie zacznij.

Przepraszam, ale nie wytrzymałem - ale jeszcze jedna taka 'dyskusja' i już ostrzeżenia nie będzie...

Napisałem tylko to co jest widać gołym okiem , czyli to że 30l to za małe akwarium dla błazenka a 3,5 litra to zdecydowanie za małe akwarium dla krewetek , to chyba nic złego? dopiero potem bóg akwarystyki misquamacus wyskoczył z tekstem :
Cytuj
Dwightuś, nie ładnie tak podskakiwać jak się do pięt nie dorasta 
Twoje zdanie akurat warte jest tyle co właśnie ten ogórek w słoiku, więc sorry batory ale pochamuj swój jęzor i nie obśliniaj mi wątku, KaPeWu ?

Zdaje sobie z tego sprawe że mój litraż to nie jest jakiś mega luksus dla paletek , ale w normach się mieści ale jak widze takie akwarium jak to 3,5 litrowe i w nim krewetki to trochę mnie to przeraża.

Cytuj
Dwight   wg mnie  uważa się za takiego co zjadł wszystkie rozumy i jak ktoś nie robi tak jak on chce ,czyli nie trzyma neonka w 50l ,a w 40 to juz na niego skacze ,zę męczy ryby .

nie przypominam sobie żebym kiedyś mówił na człowieka który ma w 40l neony że męczy ryby , ja jestem miłośnikiem zwierząt i już nic na to nie poradzę po prostu zawsze chce żeby miały dobre warunki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2009, 18:51:34 wysłane przez dwight 18 » Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #237 : Czerwiec 19, 2009, 19:05:56 »

A ja mam ostatnią prośbę -> Proszę opuścić mój wątek i najlepiej wogóle nie czytaj moich postów, ja nie będę czytał twoich, bo to jest bez sensu.
Poporostu IGNOR.
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #238 : Czerwiec 19, 2009, 19:26:21 »

Nie wiem z kiedy sa foteczki, ale:
126 L piekny gaszcz  Good !
25 L gratuluje kolcobrzuszkow - szkoda ze nie ma foteczki baniaka
Solniczka fajna - moje marzenie (jak narazie dosyc daleko )
Kosteczka  Good !
45 L tez niestety brak fotki
Zapisane

Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #239 : Czerwiec 19, 2009, 20:10:46 »

Gina,
fotki kompletnie nieaktualne  Grin
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17
  Drukuj  
 
Skocz do: