Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pielęgnice Meeki  (Przeczytany 7288 razy)
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« : Luty 01, 2004, 20:28:21 »

Jak rozmnożyć P.Meeki ? tzn. jak je nakłonic do tarła, jakie zachowanie obserwuje się podczas tarła, czy trzeba przelozyc do odzielnego akwa parke, i czy jakoś specjalnie wode przygotoac (ph) ?

Za odpowiediz z góry dziekuje.
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
simpson
Nowy
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #1 : Luty 02, 2004, 08:21:16 »

Sam sie nie orientuje bo nie mam ale w styczniowym numerze akwarium jest opis ich rozmnażania. :wink:
Zapisane

75l - mieczyki molinezje zbrojniki
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #2 : Luty 02, 2004, 12:47:12 »

a gdiz emzona dostać czasopismo akwarium bo ja nie moge zdobyć tego czasopisma  :?
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
simpson
Nowy
*
Wiadomości: 28


« Odpowiedz #3 : Luty 02, 2004, 13:41:14 »

Sprawdź w markecie albo w większych kioskach, na bank musi być z krewetkami na okładce, ale mogą już zabierać go ze sklepów bo dzisiaj powinien już być lutowy także śpiesz sie bo jutro może już nie być.
Zapisane

75l - mieczyki molinezje zbrojniki
Harpia
Bywalec
****
Wiadomości: 687



« Odpowiedz #4 : Luty 02, 2004, 16:19:34 »

Jaką masz obsade w akwarium? Meeki same dobierają sie w pare i same odbywają tarło.
Zapisane


www.fretki.org.pl - największa fretkowa strona w Polsce!
http://forum.fretki.org.pl/index.php - fretkowe forum.
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #5 : Luty 02, 2004, 17:05:36 »

obsada to: 4 młode meeki, 2 glonojady, 2 kosiarki, 3 synodontisy (opaczki), 2 ampularie (ślimoki Smiley. A czy meeki robią jakieś szkody w akwa kiedy odbywa się tarło i czy są bardo zagresywne w czasi epilnowania ikry i narybku ? I do jakiego czasu opiekują sie narybkiem ? I kiedy odłowić samca od matki z narybkiem ?
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
Pencala
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 105


« Odpowiedz #6 : Luty 02, 2004, 19:12:36 »

Pismo można dostać w sklepach akwarystycznych.
Zapisane

Lubię kiryski Cheesy
Pozdrawiam.
Kapsel
Bywalec
****
Wiadomości: 352



WWW
« Odpowiedz #7 : Luty 02, 2004, 19:44:03 »

nie w kazdym u mnie w Kielcach na mse sklepów tylko 1 rozprowadza te gazety.....
Zapisane

Gloncie gloncie.... / 07.01.06 pierwsza próba rozmnożenia Zbrojnika złotego.../29.01.06 druga próba... 02.02.02 JEST IKRA ZłOCISTEGO GLONOJADA!! Pierwsze ich tarło parka od malkosci chodowana... ;]
matijasz
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 150


« Odpowiedz #8 : Luty 03, 2004, 13:10:50 »

Dzisiaj kupiłem to czasopismo Smiley (zdążyłem) tylko nie pokoi mnei jedno w moim Meekach..popatrzylem sie na zdjęcie jednej meeki okolo 5 cm i cale pogardle czerwoinutkie ma. a moja nei maja takich łądnych barw Sad Jedna najmniejsza ma 3 cm i w ogole kolorów zero! druga 4cm bardzo ładnie ubarwiona cialo takei neibiesko sare podgardle czerwone..trzecia tez pozostawia wiele do życzenia w ubarwieniu, tylko posiada takei niebieskie kropki (bardziej kwadraciki koło głowy) długośc 4 cm..a czwarta jest najwieksza ma 4,5 cm brzuch troszeczke czerwony i pletwa odbytowa czerowna.. nie zachwycają barwami Sad I mam pytanie..Czy wybarwią mi sie ładnie do wieku dorosłości ? i czy te różnice w rozmiarach są normalne ?
Zapisane

Pozdrawiam
MaTiJaSz
lukas
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3050


into U'r eyes my face remains


« Odpowiedz #9 : Luty 04, 2004, 00:05:02 »

jak będziesz dbał o nie i odpowiednio karmił to się wybarwią , a jak nie to nie. Barwy przychodzą wraz z wiekiem , a różnice we wzroście są normalne ,zwłaszcza u terytorialnych pielęgnic.
Zapisane

bolo
Nowy
*
Wiadomości: 9


« Odpowiedz #10 : Kwiecień 11, 2004, 16:59:44 »

lukas ma rację, barwy przychodzą wraz z wiekiem u mnie jedna z pielęgnic Meeki wybarwiła się dopiero jak miała 10 cm długości :shock:
Zapisane

moj numer gg-5336389
narazie
michał
Bywalec
****
Wiadomości: 577



« Odpowiedz #11 : Kwiecień 13, 2004, 09:16:29 »

zerknij tutaj
 :arrow: http://www.aip.pl/~zho/piemeka.html
Zapisane

Błądzić to rzecz ludzka!?!
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: