Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kotne danio??  (Przeczytany 5862 razy)
allbia
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25


« : Listopad 07, 2007, 21:18:40 »

Witam mam 8 danio pręgowane z czego jedno ma bardzo gruby brzuszek, do tego stopnia że mordka jak płynie jest poniżej linii ogona.
Cały dzień dzisiaj "gania" inne danio, stuka je w ogonki a te widzę że mają już płetwy bardzo poszarpane. Nie wiem czy jest to kotna samica i nie wiem co mam z tym zrobić jeżeli tak. Powiem tyle że mam tylko kotnik z materiału w domu i jedno 200 l akwarium. Bardzo proszę o pomoc!!!!
Zapisane
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 08, 2007, 09:14:20 »

Poczytaj trochę o rozmnażaniu danio: http://bzyku21.webpark.pl/daniopr.htm
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
allbia
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25


« Odpowiedz #2 : Listopad 08, 2007, 12:33:11 »

Tak przeczytałam już troche informacji na ten temat i wszędzie jest że trzeba mieć oddzielne akwarium itd... Ja niestety na chwilę obecną takiej możliwości nie mam....i tu mam problem
Zapisane
wisnia_gc
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 467


« Odpowiedz #3 : Listopad 08, 2007, 16:47:23 »

ale co my możemy pomóc Huh W ogólnym akwa nie ma praktycznie szans na odchowanie młodych. Jeśli chcesz sie pobawić w rozmnażanie danio to kup sobie drugie akwa a jeśli nie to ikrą zajmą sie rybki w akwa.
Zapisane

allbia
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 25


« Odpowiedz #4 : Listopad 08, 2007, 16:59:43 »

Właściwie to nie jestem jeszcze na etapie rozmnażania rybek i wolałabym z tym trochę poczekać ale chodziło mi o to żeby ta samiczka się uspokoiła i nie atakowała reszty rybek.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2007, 17:06:51 wysłane przez allbia » Zapisane
nelman16
Nowy
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #5 : Luty 08, 2010, 18:39:21 »

mam kotną samiczkę danio i jest ona w kotniku i jest w nim długi czas i nadal  nic. jestem nowicjuszem i nie miałem do czynienia z jajorodnymi rybkami .tak więc nie wiem czy do kotnika wpuścić samca. pomóżcie
Zapisane
Grajewiak
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3219


Dariusz


WWW
« Odpowiedz #6 : Luty 08, 2010, 21:41:53 »

mam kotną samiczkę danio i jest ona w kotniku i jest w nim długi czas i nadal  nic. jestem nowicjuszem i nie miałem do czynienia z jajorodnymi rybkami .tak więc nie wiem czy do kotnika wpuścić samca. pomóżcie
masakra, odpowiedź masz pod nosem parę postów wyżej.
Zapisane

GG 12591627
"Niedoświadczony daje wiarę każdemu słowu, lecz roztropny rozważa swe kroki" Prz 14:15

160l na ziemi!
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: