Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Ciężka sytuacja!POMOCY!!!!!!!!
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciężka sytuacja!POMOCY!!!!!!!!  (Przeczytany 3424 razy)
Aniape
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1138


gg 13198444


« Odpowiedz #15 : Październik 27, 2007, 18:21:45 »

Kulka, trzymam kciuki za glonka.
Dobrze, że zrobiłaś mu szpitalik Smiley, oby wyzdrowiał Grin


Zapisane

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem" - Leonardo da Vinci.
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #16 : Październik 27, 2007, 18:37:50 »

ja powiem, że z nadmanganianem (VI) potasu trzeba bardzo uważać ! jest BARDZO silnym utleniaczem, więc do dezynfekcji ciała rybki roztwór powinien być lekko RÓŻOWY, w żadnym wypadku nie fioletowy, bo możesz mu poparzyć delikatną skórę, owszem jest to skuteczne, ale uważaj na stężenie, w żadnym wypadku tabletka na szklankę ! 2 małe kryształki ! trzymam kciuki za zbrojusia Smiley silnie natleniaj wodę, bardzo silnie i daj mu kryjóweczkę np. kokos Smiley PGR dobrze mówi z tym patyczkiem do uszu Smiley leciutko przecieraj ranę
pozdrawiam  papa
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
Kulka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 114



« Odpowiedz #17 : Październik 28, 2007, 08:39:52 »

Dzięki wam wszystkim...napisze relacje jak tam glonek...  Wink



Więc tak: narazie zauwarzyłam że wyostrzyły mu sie barwy...i jak by troche sie naskurek zregenerował w tym miejscu gdzie dopiero zaczynała mu sie robić biała plama...a reszta ani rusz...chociaż trzeba czasu...to dopiero 2dni...  Smiley
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2007, 17:37:11 wysłane przez Kulka » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: