Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Ile to kosztuje?  (Przeczytany 20226 razy)
Magdallenah
Ja.
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1131


I'm ;)


WWW
« Odpowiedz #60 : Październik 07, 2007, 10:38:44 »

ja kupowałam podobny zestaw 54l na allegro i doszło całe i piękne!
Zapisane

Pozdrawiam, Magda.
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #61 : Październik 07, 2007, 11:38:10 »

nie ma prawa się stłuc, nawet jeśli co jest bardzo żadkie to reklamujesz i przysyłają ci drugie ..........
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
welonka
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #62 : Październik 07, 2007, 18:05:18 »

Chodzi o to że nie mam zaufania do takich zakupów, kidyś moja mama chciała kupić perfumy, no i oczywiście się stłukły...
Aha, mam pytanie, czy filtr i grzałka jest łatwa do założenia? Boje się że nie bedę potrafiła założyć.
Zapisane
agrest
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 148



« Odpowiedz #63 : Październik 07, 2007, 18:18:08 »

Chciała kupić?, a się stukły-----ale jaja Grin Grin Grin
Zapisane
welonka
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #64 : Październik 07, 2007, 18:28:20 »

Tzn. Kupiła Smiley
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #65 : Październik 07, 2007, 18:44:11 »

jeśli chodzi o tego sprzedawcę z linku to śmiało kupuj Smiley byłem w jego sklepie 100% profesionalista Smiley naprawdę polecam
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
welonka
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #66 : Październik 07, 2007, 18:46:31 »

Ale ja nie mam zastrzeżen co do sprzedawcy tylko chodzi o przesyłke
Zapisane
Misquamacus
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3261



WWW
« Odpowiedz #67 : Październik 07, 2007, 19:03:59 »

Boże przecierz mówię że dostaniesz całe  :-\tyle osób kupuje, poczytaj chodż komentarze ........... akwa dostaniesz w drewnianej zamie unieruchamiającej obłożone steropianem, nic sie nie zbije
Zapisane


>>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<<
>>>>>>>>   www.fawa.pl  <<<<<<<
5blue5
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 514

Nie ma lepszego od Neona Czerwonego!!!


« Odpowiedz #68 : Październik 07, 2007, 22:52:29 »

To zamów kurierem jakieś firmy a nie Pocztą Polską i po kłopocie.Ale z tymi perfumami to rzeczywiscie jaja chciała kupić. Cheesy Smiley Wink Sad Huh Cool Shocked Roll Eyes Lips Sealed Undecided Kiss Embarrassed Cry Wściekły Marzyciel Afro papa Good ! Smiley Cheesy
Ale ja bym kupił osobno akwarium i sprzed w sklepie zoologicznym chyba ze będzie doża różnica w cenie.To w tedy allegro.pl lub jakiś internetowy wysyłko sklep zoologiczny lub sklep zoologiczny prze z neta kupowany lub hurtownia jakaś.
Z założeniem sprzętu to mały kłopot jest wszytko w swoim czasie akwarystyka to cierpliwość ale za to dobry efekt końcowy mniam  papa
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2007, 22:54:51 wysłane przez 5blue5 » Zapisane

Widzew Łódź
Prosta rzecz śnić ten sen tak niewinnie jak marzyciel
Życie jak mecz jeden mecz który ważniejszy jest niż życie
Spójrz na niebo poczuj siebie zanim złapiesz oddech
Tadeus
Bywalec
****
Wiadomości: 578


« Odpowiedz #69 : Październik 08, 2007, 08:49:25 »

Tylko, ze moim zdaniem w tym przypadku zasada kupowania jest zupelnie inna.

Nie chodzi tu o to, zeby dostac dobry sprzet. Zreszta bylby tu problem z wyborem takiego w sklepie, bo na slowach sprzedawcy nie zawsze mozna polegac, a nas sie srednio slucha ;]

Chodzi o to, by zapewnic rybkom welonki jak najwieksze szanse przezycia do 160zl ;]
A jak kupi wszystko razem, to uniknie sie sytuacji, w ktorej na czyms "zaoszczedzi" i odlozy zakup na pozniej (kiedys tam..)

A przesylka jest UBEZPIECZONA KURIEREM ;] Wiec nie ma opcji - nawet jak sie zbije, to dostaniesz kase z powrotem albo nowa przesylke.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2007, 09:25:58 wysłane przez Tadeus » Zapisane
numiko
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 153



« Odpowiedz #70 : Październik 08, 2007, 09:20:16 »

Welonka - boisz się, że nie będziesz umiała zamontować filtra lub grzałki? A mówiłaś, że w zbiornikach  z bojownikami masz filtry - to kto Ci je zamontował? (choć prawdę powiedziawszy wystarczy zerknąć na instrukcję obsługi - skoro to taki kłopot poskładać kilka części). Poza tym - pytałaś o propozycje, gdzie możesz zakupić sprzęt. Podano Ci już link na allegro - bezpiecznie i tanio. Nie chcesz. To przejdż się po sklepach, porównaj ceny i jak coś sobie upatrzysz to zapytaj nas wtedy o opinię.
Zapisane
welonka
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #71 : Październik 08, 2007, 10:24:42 »

W akwarium do bojownika miałam już zamontowane wszystko, zasadzone roslinki itd. kupiłam tanio zestaw od koleżanki, która nie miała co z tym zrobić. A właśnie, jak już kupie akwa i zamontuje wszystko, to jak zasadzić roślinki? Bo czytałam troche na forum i niektórzy pisali coś o styropianie  Wink.
Zapisane
Tadeus
Bywalec
****
Wiadomości: 578


« Odpowiedz #72 : Październik 08, 2007, 10:28:11 »

Styropian to jak masz duzo kamieni i rybki ktore je podkopuja.

A rosliny jak sadzic ? Wyjac z koszyka, pod biezaca woda pozbyc sie z korzeni wszystkich kawalkow gabki.

Nastepnie palcem zrobic dziure w zwirze, w dziure najlepiej nawoz jakis w pastylkach czy kulkach, na to roslinke i zakopac ;]
Zapisane
welonka
Nowy
*
Wiadomości: 39


« Odpowiedz #73 : Październik 08, 2007, 10:51:17 »

A jaki powinien być żwirek żeby roslinki ładnie rosły? I czy roslinki kupie w zoologicznym czy raczej w ogrogniczym?
Zapisane
Tadeus
Bywalec
****
Wiadomości: 578


« Odpowiedz #74 : Październik 08, 2007, 10:58:13 »

Na zwirach sie nie znam, ja bralem taki, by nie byl za ostry i ladnie wygladal ;]

Co do roslinek to w zoologicznym, w ogrodniczym conajwyzej moze uda ci sie kupic jakies roslinki plywajace na powierzchni.

Tylko ze w zoologicznych te rosliny sa drogie (kolo 20zl za wiazke, ktora mozna rozszczepic na pare mniejszych i kolo 2 zl za lodyge w pojedynczych).

Najtaniej wychodzi kupic na allegro z odbiorem osobistym albo gdzies na komisie na forum.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Drukuj  
 
Skocz do: