Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Rośliny akwarystyczne « Co się dzieje z tymi roślinami...?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Co się dzieje z tymi roślinami...?  (Przeczytany 1457 razy)
Kulka
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 114



« : Październik 05, 2007, 19:11:38 »

Mam w akwa 60l 2 roślinki (niestety nie wiem jakie bo mama mi tak poprostu do akwa kupiła ale jak sie dowiem to napisze) i te roślinki u nasady tak jak by traca wnetrze robią sie takie flakowate maja kolor takiej zieleni jak ta buzka  Lips Sealed i odpadają.Zawsze tak maja tam gdzie jest korzen u nasady i zawsze odpada jej gdzies 3- 4 cm...moje ph to 7.0 innych testów nie mam... zasadzone są w  żwirku...I niedawno zauwarzyłam ze to samo dzieje sie z lisćmi...co im może być...? Moze powinnam kupić jakiś nawóz...a moze test... co robić?Wode podmieniam 10l co tydzień...ale ostatnio pokrywa mi sie zepsuła i uzywam oświetlenia ze zwykłej lampki...  Sad dopóki nie kupie pokrywy...może to to spowodowało...?
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2007, 20:21:29 wysłane przez Kulka » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: