Ja proponuje allegro.pl jest tam wiele oczek plastikowych i wiele pomp i filtrow mozna dobrac ryby to najlepiej karpie koi
Co do allegro to ok, z tym mogę się zgodzić. Ale z karpiami koi to niezbyt.
Po pierwsze Maxiger oczko musi mieć odpwiednie wymiary. Jeżli w zimie nikt tam nie jeździ to powinno ono mieć przynajmniej 100-130 cm głębokości. Co do długości i szerokości to też, czy większe tym lepsze dla ryb.
Jeżeli będziesz chciał trzymać w nim karpie koi, jak ci proponuje rzymek1995, to te oczko musi być duże. Ryby te dorastają do pokaźnych rozmiarów. Muszą mieć również wodę kryształ i bardzo dobrze napowietrzaną.
Ja ci proponuję z ryb to tylko karasie ozdobne. Są bardzo wytrzymałe, jeśli chodzi o przezimowanie.
U mnie oczko ma 4m dł. 3,5 szer. i 120 cm gł. Mam porobione 3 tarasy do ustawienia roślin, na róznych głębokościach. Trzymam w nim karasie, super ryby. Miałem wcześnie karpie koi, ale szbko urosły i niszczyły mi rośliny, więc je oddałem.
O zakładaniu oczka poszukaj w tym dziale. Jest tutaj sporo na ten temat.
To by było na tyle.