Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Choroby « Nie wiem juz co dolega moim platynkom :(
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nie wiem juz co dolega moim platynkom :(  (Przeczytany 1041 razy)
anowi31
Nowy
*
Wiadomości: 2


« : Sierpień 08, 2007, 16:55:15 »

Witam jestem poczatkujacym akwarysta akwa mam od 2 miesiecy iw szystko bylo dobrze az do zeszlego tygodnia wtedy zeszla mi pierwsza rybka po obserwacji innych zauwazylam ze jedna pomaranczowa ma jakby sklejony i poskubany ogon i dwie male biale plamki na ogonie a wieksza czarna ma biala plamke w okolicy skrzeli inna nie ma plamki ale tez ma slejony ogon czytalam posty o chorobach i doszlam do wniosku ze to chyba plesniawka kupilam akryflawine i testy pani podpowiedziala mi ze mam podmienic 7 litrow wody ( akwa 30 L ) i nalac tam ok 10 kropli i po 4 dniach znowu to samo ale dzis zauwazylam u rybki pomaranczowej wytrzeszcz jednego oka i jak zaczelam czytac objawy chorob to juz pasuja mi wszystkie nie wiem co robic Sad Pomozcie
Zapisane
ja!!!
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 95


« Odpowiedz #1 : Sierpień 08, 2007, 20:53:06 »

maleńka ta dawka tej akryflawiny... ja stosowalam zgodnie z instrukcja z opakowania i pomagalo.
moze tutaj cos znajdziesz
http://www.jbl.de/onlinehospitaluk/perpicture/
Zapisane
anowi31
Nowy
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #2 : Sierpień 10, 2007, 16:54:04 »

A co z tym okiem i ze sklejonymi pletwami ? I kiedy mozna znowu obnizyc temperature ? Poradzcie prosze Sad
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: