Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Zrób to sam « JASKINIE i KRYJÓWKI wlasnej roboty
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: JASKINIE i KRYJÓWKI wlasnej roboty  (Przeczytany 19293 razy)
szazaa
Nowy
*
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #30 : Maj 12, 2007, 21:35:32 »

1.Naucz się edytować swoje posty zamiast pisac jeden pod drugim.
2.Było już o tym.
3.Odradzan stosowanie muszelek(na forum znajdziesz dlaczego).


ogromne dzieki za bardzo przydatna uwage  Afro
co z tego ze BYLO JUZ O TYM??? Skoro ktos pyta, to najwidoczniej trzeba jeszcze raz napisac.
a ja stosowanie muszelek doradzam.

pozdrawiam
Zapisane
TomajX
Stały użytkownik
***
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 290


Poznań


« Odpowiedz #31 : Maj 24, 2007, 23:02:01 »

ja mam zrobione kryjówki z poukladanych na siebie kamieni fajnie wygląda i przede wszystkim naturalnie ,myśle że jest to najprostsze i najskuteczniejsza metoda na schronienie dla rybek.Chociaż pomysł z rurą PCV też mi sie podoba Shocked
Zapisane

Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #32 : Maj 25, 2007, 08:25:12 »

co z tego ze BYLO JUZ O TYM??? Skoro ktos pyta, to najwidoczniej trzeba jeszcze raz napisac.

Po co pisać jeszcze raz? Po to, żeby sobie posty ponabijać? Skoro kilka osób w tym poście już to opisało to po co się powtarzać?

a ja stosowanie muszelek doradzam.

Taaaa, w morskim.... bo do słodkowodnego się ich nie powinno stosować!
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Oswald
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1478


Moje Logo


WWW
« Odpowiedz #33 : Maj 25, 2007, 11:24:04 »

mi sie silikon akw. od PVC zawsze odkleja. Tak od rurek, jak i np. od zakretek do bimbrowni, choc traktuje je przedtem ostro papierem sciernym.

Natomiast kamienie trzymaja sie swietnie do silikonu, tak ze mozna obkleic rurke kamieniami, a potem sama rurke odkleic i zostanie uformowana grotka z silikonu i kamieni. i do tego bedzie elastyczna  Wink
Zapisane

Moje akwa: 375, 112, 63
Lubię projektowanie podwodnych światów.
mick k-ce
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 19


« Odpowiedz #34 : Maj 27, 2007, 15:56:47 »

Sam przez jakiś czas miałem w swoim akwa rurke z PCV oklejoną kamieniami Cheesy jest z tym odrobinke roboty ale efekt moze być genialny i powinien spodobać się glonojadom jeżeli takowe macie <good>tylko po włożeniu lub przed należy postarać się żeby na pierwszy rzut oka nie można było dopatrzyć się że to kawałek rury Wink a nawet można troszke zmienić kształt jeżeli na pare sekund włożycie rurke do gotującej się wody a potem pod zimna;) można ją tak odrobine spłaszczyć ;p obecnie mam połówke kokosa która równie dobrze spełnia swoją role.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2007, 15:58:54 wysłane przez mick k-ce » Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: