Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: filmik o amazonce  (Przeczytany 1179 razy)
lakos
Nowy
*
Wiadomości: 40


« : Lipiec 24, 2006, 13:58:14 »

siema, oglądał ktos z was film o amazonce:D:Dfajny był...paletki,skalarki,skosnopręgie...znacie linki do podobnych filmów?pzdr
Zapisane
malzonka
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1326



« Odpowiedz #1 : Lipiec 24, 2006, 14:06:10 »

W niedzielę był na Animal Planet o Amazonce. Troche sie rozczarowałam, bo o naszych podopiecznych było niewiele, ale były skalary i paletki  Grin
Zapisane
bakuMGK
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1564


Akwarystyka-hobby na całe życie.


« Odpowiedz #2 : Lipiec 24, 2006, 17:26:57 »

ja ten filmik o amazonce mamna plytach Grin niestety w jezyku angielskim...ale wiekszosc idzie zrozumiec Grin mi sie najbardziej podobaly zbrojniki Grin
Zapisane

8317910

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: