Chyba nie chcesz trzymać Molinezji w akwa 30l???
Oby nie, ten litraż jest za mały na molinezję do rozmnażania. powinno być ok.40l.

Nie, gupiki nie zjedzą krewetek. Ale krewetki zjedzą ikrę. Poza tym gupiki i molinezje są jajożyworodne

Pozdrawiam serdecznie, rybiastyogon.