Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nawoz w plynie  (Przeczytany 6469 razy)
Panbudzik
Nowy
*
Wiadomości: 42


« Odpowiedz #30 : Marzec 30, 2010, 18:41:51 »

Ja mam male pytanko odnosnie nawozow Easy-Life ProFito i Easy-Life EasyCarbo ..
Znajomy je bardzo zachwalal tymbardziej ze jeden stosuje sie codzinnie a drugi raz w tygodniu przy podmianie wody..
Moze mi ktos doradzic odnosnie tych nawozow??
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
  Drukuj  
 
Skocz do: