a ja się podczepiam do tematu, żeby nie tworzyć nowego

w piątek kupuje akwa 112l, nie chcę żeby ryby się tam źle czuły więc mam pytanie czy taka obsada jest ok:
-4 kiryski pstre
-5 molinezji
-4/5 mieczyków
-ok 15 neonów
-2 zbrojniki
-3/4 krewetki
-2/3 bojowniki (chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, słyszałam, że lubują się w krewetkach:) )
chciałabym dodać jakieś pielęgnice np. ramirezy ale nie jestem pewna czy nie za małe akwarium.
albo mieczyki
albo molinezje i nie po 5 szt tylko w haremach 1+2 (dla mieczyków trochę małe akwarium ale od biedy mogą być)
krewetek 8szt minimum chyba że mają to być filtrujące to max 5szt
bojownik też w haremie 1+2
kiryski lepiej spiżowe 6 szt