Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nawozy Planta Activ  (Przeczytany 1562 razy)
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« : Marzec 30, 2009, 13:41:10 »

Czy ktos ma doswiadczenie w stosowaniu mikro i makroelementow z tej firmy? Jakis sposob dawkowania? Smiley
Zapisane
Emi
Global Moderator
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 5480



WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 30, 2009, 14:00:44 »

Jakis sposob dawkowania? Smiley

Sposób dawkowania zależy od Twojego akwarium. Najlepiej zacząć podawanie tej serii od potasu, potem połowa albo nawet mniej dawki mikroelementów a makro dawkować wg wskazań testów i indywidualnego zapotrzebowania akwarium.
Zapisane

Pozdrawiam,
Emi

Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów - www.gsa.org.pl

Małe jest piękne... ale w większym ryby czują się lepiej.
Mechanic
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1314


WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 30, 2009, 14:03:35 »

Ok. Potas mam z K2SO4 wiec chyba nie musze dodatkowo kupowac. Wink Jesli sie skusze na te nawozy to sprobuje zapodawac po pol dawki, tak jak radzisz. Wink
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: