Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z akwarium - litry a wymiary  (Przeczytany 9109 razy)
ynkrywydyble
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


« Odpowiedz #15 : Luty 15, 2009, 22:54:11 »

obliczalem grubosc szkla, srednia profilu itd wychodzi mi okolo 375L

w koncu udalo sie, transport przebiegl pomyslnie. najgorzej bylo zniesc szafke i szklo z 3 czy 4 pietra schodami:)
co bede pisal, zobaczcie jak to wyglada:
sorry za balagan ale o 12 pojechalem po to i teraz wstepnie skonczylem przemeblowanie

http://images49.fotosik.pl/64/22504042f31817d1.jpg


http://images46.fotosik.pl/64/7817420a4a5fdb63.jpg
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2009, 22:55:58 wysłane przez ynkrywydyble » Zapisane
gina2006
NOWE FOTECZKI - zapraszam do opiniowania
Super aktywny
*****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 2391



« Odpowiedz #16 : Luty 16, 2009, 06:36:47 »

Pojemniczek  Wink wyglada bardzo imponujaco, mam nadzieje ze bedziemy mogli na biezaco obserwowac relacje z zakladania - a masz naprawde bardzo duze pole do popisu - powodzenia  Good !
Zapisane

ynkrywydyble
Nowy
*
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23


« Odpowiedz #17 : Luty 16, 2009, 12:07:22 »

taaa, mozna nazwac to pojemniczkiem Wink
Troche potrwa zamim bede dzialac, ale zaloze pozniej nowy temat i tam bede kror po kroku opisywac:)
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: