Tomaszko04
Nowy

Wiadomości: 40
|
 |
« : Luty 04, 2009, 13:05:34 » |
|
Witam chicałbym się was poradzić o kompozycję roślin do mojego 3-ciego akwarium 60l.Otóz obecnie mam limnophile sessiflore ,sagittarie subulate,cryptocorne wendtii brown,egeria densa,heteranthera paskowana,Ceratopteris Siliquosa,Ceratopteris thalictroides.Mam mocne oświetlenie ok 0,89 W/l chciałbym zrobić akwarium takie trochę mroczne dla stadka moich razbor.Mam jeszcze 4 kirysy,otosy,i bardzo małego zbrojnika.Czekam na propozycję kompozycji roślin które mógłbym tam wsadzić,obecnie zupełnie wyglad mojego akwarium mi nie odpoiwada limnophila i heteranthera rośnie bardzo szybko ale i bardzo szybko pokrywaja się glonami.Myślę że jest to wina mocnego oświetlenia,co ciekawe paprotki wcale nie maja nalotu z glonow. PS-akwarium jest odkryte nawozone czymś w rodzaju symfonii złota i niestety bimbrownia,świetlówki narva daylight 865 2 po 24W(zawsze mogę zmniejszyć do jednej 24) podłoze acti substrate i 4-5cm zwiru na to.
|