Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: platki (zmienniaki wielobarwne)  (Przeczytany 3588 razy)
Damianeq
Zainteresowany
**
Wiadomości: 68


« : Styczeń 23, 2009, 11:49:38 »

elo. Mam małe platki i chcialbym sie zapytać w jakiej najlepiej temperaturze je trzymac. Małe mają od 4 tyg do 6. Bo mam 2 samice.
A i jeszcze jedna prośba. Jeżeli ktos ma te rybki to mógłby dodać zdjęcie kotnej. Bo zazwyczaj przegapiam poród
Zapisane
ivan23
Stały użytkownik
***
Wiadomości: 236



« Odpowiedz #1 : Styczeń 23, 2009, 15:19:38 »

"Zmienniak plamisty: Od 18 do 25 C. Zmienniak wielobarwny: Od 16 do 27 C. Raczej należy unikać temperatur znajdujących się bliżej dolnego przedziału".

Zdjęcia nie mam, ale jest opis:

"jeśli jest kotna to musi mieć gruby brzuszek i plamkę w okolicy odbytu(choć nie zawsze jest u platynek widoczna). jeśli chodzi o zachowanie to tuż przed porodem będzie się dziwnie zachowywać a mianowicie albo będzie się chować albo będzie próbowała wyskoczyć"
Zapisane



122, 63, 15, 36, 24, 24, 22
microrasbora galaxy, erythromicron, neocaridina heteropoda var. yellow, caridina babaulti cf. green, stripes, dario dario, boraras brigittae, cambarellus orange
dolly
Stały użytkownik
***
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 393


Szczecin-Ystad


WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 23, 2009, 16:09:30 »

Ja swoje trzymam w 25-26 stopniach i mają się doskonale.Poniżej zdjęcie samiczki na dzień przed porodem.Pstrykałam co dziennie by złapać ją tuż przed  Grin

Zapisane

Damianeq
Zainteresowany
**
Wiadomości: 68


« Odpowiedz #3 : Styczeń 23, 2009, 18:03:06 »

dzięki . u mnie nie bedzie widoczna ta plamka ciążowa na końcu brzucha bo mam rybki o innych kolorach. głowa żółta, tułowie czarne, ogon czerwony ;]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 16:50:01 wysłane przez Damianeq » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: