paramedic
Nowy

Wiadomości: 6
|
 |
« : Kwiecień 17, 2008, 19:41:05 » |
|
Gupiki, 5 Neon czerwony, 8 kirysek pstry, 6 otoski, 6 kardynałek chiński,6 a jesli nie to ktore z nich wymienić na inne i w jakich zestawieniach tak aby ładnie sie prezentowały ?! 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Ariedale
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 167
Piękny bojownik, prawda?
|
 |
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 17, 2008, 19:47:07 » |
|
Wszystko dobrze, ale : - Kardynałki lubią chłodniejszą wodę. - Wziełabym więcej neonków- np. z 10, 12. - Może jakąś molinezje? Albo mieczyka. Ładnie by sie prezentował, taki w kolorze niebieskim. W jakimś sklepie widziałam 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Hodowla małych Balonówek! Mój pierwszy miot w całej przygodzie z akwarystyką!
Najlepsze rybki z Azji!
|
|
|
|
bartekw
|
 |
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2008, 20:02:31 » |
|
mieczyki to raczej od 150l sa proponowane
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
paramedic
Nowy

Wiadomości: 6
|
 |
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 17, 2008, 20:05:55 » |
|
Gupiki, 1+4 Neon czerwony, 8 Neon inessa, 8 kirysek pstry, 6 otoski, 6 mieczyki 2+4 lub molinezja 1+4 a moge do tego jeszcze dozucik krewetki red cherry lub jakies inne ?? musze jeszcze zaznaczyc ze dopiero zaczynam sie zajmowac akwa.??
|
|
|
|
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2008, 20:17:09 wysłane przez paramedic »
|
Zapisane
|
|
|
|
|
bartekw
|
 |
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 17, 2008, 20:17:41 » |
|
sam pytalem kiedys o to i doradzono mi rad cherry lub ammano, ja szukam ammano bo sa tylko red cherry i to bardzo malutkie , spytaj w dziale NIERYBIASTE , dowiesz sie dokladniej
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
Misquamacus
|
 |
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 17, 2008, 20:51:29 » |
|
mieczyki za duże
|
|
|
|
|
Zapisane
|
 >>>>>>>>www.bojownik.pl<<<<<<<<< >>>>>>>> www.fawa.pl <<<<<<<
|
|
|
pepok
Zainteresowany
 
Płeć: 
Wiadomości: 97
|
 |
« Odpowiedz #6 : Maj 01, 2008, 09:30:31 » |
|
Ja mam akwa 60l i mieczyki i molinezje żyją...
|
|
|
|
|
Zapisane
|
60l wielogatunkowe  1x Zbrojnik 3x Kirysek Spiżowy 3x Molinezja 1+2 2x Danio 3x gupik 3x Ampularia
|
|
|
jacekpiwo
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 155
120l 20l + 20l(obecnie tarliskowe)
|
 |
« Odpowiedz #7 : Maj 13, 2008, 15:20:10 » |
|
mieczyki za duże
ja nie wiem ale na tym forum panuje zasada przesadzania w 100l mieczyki sie nie zmieszczą zall ja czytałem chyba z 5 ich charakteryzacji i nigdzie nie było ze sa polecane od 150l jak by popatrzeć na obsady 50% poprawiajoncych to było by sie do czego doczepić nie muwimy tu o 60l tylko o 100l. co do grzałki to jest ona bardzo potrzebna Ps. i tak za chwile 50% osób bendzie miała do mnie pretensje ze tak napisałem
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
mrociol
Nowy

Płeć: 
Wiadomości: 20
I love Ryby.
|
 |
« Odpowiedz #8 : Maj 23, 2008, 18:12:29 » |
|
jednak nie... na razie do ciebie pretensji nie mają 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Akwarium 54L: 4 Otoski, 3 Kiryski Panda, 6 Hokejówek, Bojownik Wspaniały (Nazywa się Kraken.), 10 Neonów Innesa (Nazywam je Bandą Innesa).
|
|
|
MaTii
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 233
kocham te hobby
|
 |
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 13, 2008, 18:43:54 » |
|
mieczyki za duże
nie przesadzajmy ja hoduje mieczyki w 112l i mają sie swietnie a i rozmnażaja się mówi sie ze dla mieczyków 200 l powino byc ale w 112 terz sie dobrze czują tylko że w 200 l możesz ich miec z 10 a w 112l max 5 
|
|
|
|
|
Zapisane
|
112l Obsada: -1+1 mieczyki (5 małych 2,cm ;P) -2+2 Ramirezki - 6 kirysek spiżowy 1+1 prętnik karłowaty 1 kosiarka
|
|
|
|