Na wstępnie napisze, że nie chciałem zakładać specjalnie trzech tematów aby to umieścić.
Może zacznijmy najpierw od Sagitaria natan

Chce się zapytać czy urośnie mi to pod tafle wody i czy dobrze to rozsadziłem

Z anubiasem mam problem gdyż starsze liść 'więdną' obsadza je glon, nie wiem. Coś się dzieje z liśćmi. Jeżeli do identyfikacji przyczyny będą potrzebne testy wody to niestety nie mam i nie będę miał (50zł na test nie chodzi po ulicy

)

No i co to jest za mech i 'z czym on sie je', jak to przyczepić do kamyka, korzenie, jakie oświetlenie i jak to rośnie

Na zdjęciu wyżej można zauważyć jak to posadziłem ;p
