Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Rośliny akwarystyczne « Sagitarina natan | Anubias | prośba o identyfikacje mchu
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Sagitarina natan | Anubias | prośba o identyfikacje mchu  (Przeczytany 2428 razy)
Burza
Zainteresowany
**
Wiadomości: 166



« : Grudzień 27, 2012, 19:19:32 »

Na wstępnie napisze, że nie chciałem zakładać specjalnie trzech tematów aby to umieścić.
Może zacznijmy najpierw od Sagitaria natan Wink

Chce się zapytać czy urośnie mi to pod tafle wody i czy dobrze to rozsadziłem



Z anubiasem mam problem gdyż starsze liść 'więdną' obsadza je glon, nie wiem. Coś się dzieje z liśćmi. Jeżeli do identyfikacji przyczyny będą potrzebne testy wody to niestety nie mam i nie będę miał (50zł na test nie chodzi po ulicy Wink)




No i co to jest za mech i 'z czym on sie je', jak to przyczepić do kamyka, korzenie, jakie oświetlenie i jak to rośnie Wink Na zdjęciu wyżej można zauważyć jak to posadziłem ;p





Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: