Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata « Akwarystyka « Ryby akwariowe « Czy ktoś hodował pielęgniczki żółte (apistogramma borelli)?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy ktoś hodował pielęgniczki żółte (apistogramma borelli)?  (Przeczytany 1324 razy)
lesnik
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 125


"Początkiem wszechrzeczy jest woda" Tales z Miletu


« : Grudzień 18, 2011, 12:50:59 »

Witam

Przymierzam się do obsadzenia swojego nowo założonego zbiornika 126 litrowego tym gatunkiem, mam pytanko ile ryb tego gatunku mogę trzymać wg Waszej wiedzy w takim baniaku ???Można trzymać dwa samce razem Huh
Pozdrawiam papa
Ewentualnie jakie towarzystwo dla jednego haremu (1+2)tych pielęgniczek?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 19:50:27 wysłane przez lesnik » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: