Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy to ikra?  (Przeczytany 1246 razy)
MartuŚka
Nowy
*
Wiadomości: 1


« : Kwiecień 19, 2009, 14:11:50 »

Mam pytanie, kilka dni temu w moim akwariumna szybia zauważyłam kuleczki- biała osłonka,czarne(ciemne) w środku, są coraz większe. Czy to może być ikra ? Jeżeli tak to z ikry po jakim czasie wykluwają się młode rybki ? Smiley
Zapisane
Tymothy
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 450


Moje dwie koszatniczki podczas odpoczynku :)


« Odpowiedz #1 : Kwiecień 19, 2009, 14:14:38 »

A możesz dać zdjęcie?
Zapisane

Moje akwaria:
50l
Obsada:
1 Samiec Bojownika
1 Anentome Helena
3 Samice Bojownika
3 Krewetki Amano
12 Neonków Innesa
2 Ramirezy
Muchomorek
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2698


...a cыновья уходят в бой!


« Odpowiedz #2 : Kwiecień 19, 2009, 14:16:09 »

A jak te kuleczki wyglądają? Jeżeli to pojedyncze kuleczki, to jest ikra ryby. Gdy jest zaoczkowana, to już jest co najmniej na półmetku. Kilka dni i powinny się wylęgnąć, maksymalnie tydzień.
Zrób zdjęcie, jeśli możesz i napisz, jakie masz ryby.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: