Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
. Czy otrzymałeś swój
email z kodem aktywacyjnym ?
Strona główna
Pomoc
Zaloguj się
Rejestracja
REGULAMIN
WIKI
Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata
«
Akwarystyka
«
Nierybiaste
« PROBLEM ZE ŚLIMAKIEM
Strony: [
1
]
« poprzedni
następny »
Drukuj
Autor
Wątek: PROBLEM ZE ŚLIMAKIEM (Przeczytany 1632 razy)
Benmaster
Nowy
Wiadomości: 36
^^ PrO
PROBLEM ZE ŚLIMAKIEM
«
:
Styczeń 11, 2009, 14:01:12 »
Witam
Kupiłem ślimaka. Dałem go do akwa iii... i nic . .ślimak nie wychodzi z muszli i ma taką jakby osłonę na sobie twardą. CZY on wyjdzie?
Zapisane
^^ DO KULI TO SE CUKIERKI WSADŹ ^^
WWW.AKWARYSTYKA.WXV.PL ZAPRASZAM DO REJESTRACJI
dwight 18
Super aktywny
Wiadomości: 1714
Odp: PROBLEM ZE ŚLIMAKIEM
«
Odpowiedz #1 :
Styczeń 11, 2009, 15:33:55 »
tak wyjdzie ślimaki umieją udawać zdechłe nawet do 2 tygodni.
Zapisane
Benmaster
Nowy
Wiadomości: 36
^^ PrO
Odp: PROBLEM ZE ŚLIMAKIEM
«
Odpowiedz #2 :
Styczeń 11, 2009, 16:54:49 »
Wystarczy ze zgasiłem swiatło i ożył i chodzi
Zapisane
^^ DO KULI TO SE CUKIERKI WSADŹ ^^
WWW.AKWARYSTYKA.WXV.PL ZAPRASZAM DO REJESTRACJI
Mataertest
Bywalec
Płeć:
Wiadomości: 505
Odp: PROBLEM ZE ŚLIMAKIEM
«
Odpowiedz #3 :
Styczeń 11, 2009, 17:02:10 »
Brawo!!!!!!!!!
Zapisane
http://www.akwarium.net.pl/forum/nasze-akwaria/mataertest-(25l)/new
=> zapraszam do komentowania
koper112
Stały użytkownik
Płeć:
Wiadomości: 382
אַקוואַריסטיק איז מיין פערדל
Odp: PROBLEM ZE ŚLIMAKIEM
«
Odpowiedz #4 :
Styczeń 14, 2009, 19:12:03 »
Cytat: Benmaster Styczeń 11, 2009, 16:54:49
Wystarczy ze zgasiłem swiatło i ożył i chodzi
może nie zapalaj światła bo znowu strzeli focha i nie będzie chodził
Zapisane
http://img33.imageshack.us/img33/584/dscf1808s.jpg
takie tam 200 L.
Strony: [
1
]
Drukuj
« poprzedni
następny »
Skocz do:
Wybierz cel:
-----------------------------
Nasze akwaria
-----------------------------
=> Nasze akwaria
-----------------------------
Akwarystyka
-----------------------------
=> Ryby akwariowe
=> Rośliny akwarystyczne
=> Sprzęt, technika akwarystyczna
=> Giełda
=> Woda
=> Akwarystyczne pogaduszki
=> Jak rozmnożyć rybki
=> Choroby
=> Zrób to sam
=> Nierybiaste
===> Kupię
===> Sprzedam
===> Zamienię
===> Oddam
===> Przyjmę
===> Obsady
=> Organizacje akwarystyczne
===> GSA
===> WZA
===> KMRA
===> Polonia akwarystyczna
-----------------------------
Biotopy
-----------------------------
=> Ameryka
=> Malawi
wiki
=> Tanganika
wiki
=> Azja
=> Australia
=> Afryka - reszta
=> Oczko wodne
=> Inne biotopy
wiki
=> Akwarystyka morska
-----------------------------
akwarium.net.pl
-----------------------------
=> Konkursy akwarystyczne
=> Nasz portal
-----------------------------
Kosz
-----------------------------
=> Kosz
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzęki którym nasz serwis może działać lepiej. Kliknij na przycisk "Akceptuję" jeżeli wyrażasz zgodę.
Akceptuję
Ładowanie...