Niestety bedzie gupikarium roslinne bo woda sie schrzanila i mi zaczely atya gabonesis padac i duch padł i mam dosc czekania na dojzewanie 2 raz. dokupie atyjek bo je wuielbiam do swojego gupikarium i koniec. jak bede miala miejsce to sie wezme profesjonalnie za gupiki
Jeśli nie będziezs czekać na doj
rzewanie to licz się z tym że akwarium długo nie pociągnie
