Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: 50l Karecika  (Przeczytany 4248 razy)
Marcin14
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1725



« Odpowiedz #15 : Listopad 18, 2008, 16:30:09 »

Akwarium mi się podoba  Good ! Ale te ruiny schował bym w 'lesie' a na miejscu ruin włożył bym jakiś korzeń. A wracając do ruin to ruiny bym obsadził tymi roślinami i jeszcze mech bym na nie 'położył'.
Zapisane

250L słodkie
540L + 112L morskie
karecik
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #16 : Listopad 18, 2008, 16:36:27 »

Marcin14 dziękuję Smiley chociaz Ty jeden pocieszyłeś kobietę Smiley

Szymon - może dodam jeszcze jedną informację która chyba jest istotna. Po 2 tygodniach na mojej roslinie pojawiła się biała pleśń a inne mniejsze zaczęły padać. Wywaliłam tą największą i przez następne dwa tygodnie prawie w ogóle nie miałam żadnej roslinki ( 3-4 zielone listki) może dlatego tak się dzieje ? Jak już pisałam wczesniej rosliny w akwarium mam dokładnie od soboty  Embarrassed
Zapisane
karecik
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #17 : Listopad 21, 2008, 13:45:34 »

Wody nie podmieniałam przez tydzień a azotany wynoszą 10mgl lub 15mg/l. Ryby mają się dobrze, rosliny rosną więc chyba jak narazie jest ok Smiley
Zapisane
jaroboy
Nowy
*
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #18 : Listopad 21, 2008, 16:53:11 »

czym mierzysz no3 ? jakiej firmy są testy ?
Zapisane

---------------------
jaroboy
karecik
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #19 : Listopad 22, 2008, 10:45:42 »

Zoolek
Zapisane
gurami999
Master of disaster
Zainteresowany
**
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 151


« Odpowiedz #20 : Listopad 22, 2008, 14:55:37 »

Słyszałem dużo złych opinii o Zooleku... Zamiast ruin lepiej by było włożyć korzeń a do korzena pryczepić mikrozorium, mchy, anubias czy coś podobnego. na twoim miejscu oddałbym bojka, modrooki i wyjdzie Ameryka jak się patrzy.
Zapisane

Akwarium 60l

5x neon czarny
6x neon czerwony
1x bystrzyk barwny
1x mieczyk

Mieczyk i bystrzyk ze starej obsady...
I atak glonów...
kuba66554443322
Zainteresowany
**
Wiadomości: 188


« Odpowiedz #21 : Listopad 22, 2008, 21:38:15 »

Akwa fajne Wink 'ruiny' zamień na coś naturalnego,mam namysli korzeń albo kamień.Ja fototapete zamienił bym na czarne tło ale każdy ma swój gust  Wink POZDRAWIAM
Zapisane
karecik
Zainteresowany
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


« Odpowiedz #22 : Listopad 26, 2008, 21:20:41 »

Jeśli chodzi o mech na ruinach to ja bardzo chętnie, ale trochę nie wiem, jak to zrobic i co to za mech ma byc Smiley Tapetę na pewno zmienię na czarną, ale trochę mi szkoda tych złotówek które wydałam, wiec niech ta powisi do momentu kiedy sie nie odczepi sama Smiley
Bojek dziś został oddany w baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobre ręce, ale mimo wszystko trochę mi smutno no i brakuje mi jego widoku...nie lubię tak oddawac istot żywych skoro sama sie na nie wcześniej zdecydowałam. No ale miejmy nadzieję, że będzie mu dobrze. Ciekawa jestem jak kiryski na to zareagują Smiley
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do: