Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czy otrzymałeś swój email z kodem aktywacyjnym ?
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: gurami całujące-predator  (Przeczytany 1599 razy)
adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« : Czerwiec 09, 2007, 04:23:52 »

czy ktos mial taki problem z gurami całującym
w ciągu 4 dni następujące ofiary:
gurami złote - mały
gurami całujące jego ,,kolega''
plekoś - mały
********************************
uratowałem mojego teleskopa ,,gustawa''
stracil tylko płetwy i łuski na grzbiecie
na rekonwalescencji z narybkiem molinezji
*********************************
gustaw po 2 dniach otrząsnął sie z szoku
pomogły mu w tym pokojowo nastawione molinezje
i dobre jedzonko:)
*********************************
sąd akwariowy skaże predatora na kanioning
w sedesie - takiego wymiaru kary domagają sie
rodziny ofiar:D
**********************************
na powaznie ma ktos pomysl co z tą rybą zrobic?
 ,,ryba po grecku'' odpada
kind regards
adeks
Zapisane

Andrij
Super aktywny
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1223



WWW
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 09, 2007, 08:25:46 »

Oddać do sklepu, albo sprzedać przez internet. Ja też miałem z nią niemało problemów. Ciągle obgryzała ryby. A jaki masz litraż akwarium Huh
Zapisane

GG: 2202940
Strona klubu w którym gram: www.blekitnipiersciecj.futbolowo.pl

adriano210
Bywalec
****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 540



WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 11, 2007, 02:20:16 »

120 litrow powierzchnia podstawy 95na 35 wiec jest gdzie plywac
Zapisane

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do: