Janusz
Nowy

Wiadomości: 18
|
 |
« : Maj 20, 2007, 19:53:24 » |
|
Moze ktos poleci mi dobry test na Fe , a moze jest jakis miernik? Janusz
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
|
Oswald
|
 |
« Odpowiedz #1 : Maj 20, 2007, 23:25:26 » |
|
polecam testy JBL'a
|
|
|
|
|
Zapisane
|
|
|
|
Sebastian
Global Moderator
Super aktywny
    
Płeć: 
Wiadomości: 2201
|
 |
« Odpowiedz #2 : Maj 23, 2007, 20:38:46 » |
|
Od dłuższego czasu używam Sery, stosunek cena/wydajność dość dobry i skala pomiaru czytelna.
|
|
|
|
|
Zapisane
|
 385 l - dyskowce
|
|
|
jachu
Stały użytkownik
  
Płeć: 
Wiadomości: 129
|
 |
« Odpowiedz #3 : Maj 31, 2007, 18:03:33 » |
|
Polecam JBL dobry odczyt no i można dokupić potem sam odczynnik
|
|
|
|
|
Zapisane
|
Jachu
|
|
|
|