Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Biotopy => Azja => Wątek zaczęty przez: 4you Marzec 10, 2004, 20:44:44



Tytuł: Cena za bocje!
Wiadomość wysłana przez: 4you Marzec 10, 2004, 20:44:44
czy 6 zł to dobra cena za bocje mysiom??  prosze o szybka odpowiedz bo w zoologicznym tylko kilka zostało!!


Tytuł: Cena za bocje!
Wiadomość wysłana przez: Tomlsv Marzec 11, 2004, 14:16:39
U mnie w sklepach nigdy nie widziałem bocji tańszych niż 12zł/szt. Ale niestety nigdy nie widziałem w sprzedaży bocji mysiej  :roll: . Co by miała mieć tak złego by być 2 razy tańszą ? Może to poprostu okazja ?.


Tytuł: Cena za bocje!
Wiadomość wysłana przez: Raffy Marzec 11, 2004, 14:27:31
a może w ogóle nie wiedzą co to za rybki i dlatego tak tanio sprzedają ..  :roll:


Tytuł: Cena za bocje!
Wiadomość wysłana przez: Ancis Marzec 11, 2004, 21:08:12
Witam
U mnie w jednym sklepie mysia jest po 8 a w drugim po 11 więc uważam że cena jaką podałeś jest okazyjna.
Pozdrawiam.


Tytuł: Cena za bocje!
Wiadomość wysłana przez: michał Marzec 13, 2004, 09:43:57
Albo chcą się ich pozbyć bo nacoś chrują przyjrzyj im się  :D uważnie


Tytuł: Cena za bocje!
Wiadomość wysłana przez: amisu Kwiecień 11, 2004, 22:23:26
To pewnie bocja szara.
To badzo tanio. Kupuj!! :lol: