|
Tytuł: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 14:59:03 i mam w nim 2 gurami i 2 brzanki czerwoen czy żłot jakostam im i 2 łupiki i zdechł czemu ?????? a po 3 wiem ze to male akwarium jakie im powinienem zakupić ja sie nieznam bo ja dopiero zaczynam wiec proszeo bycie wyrozumiałym o i za 40 litrowe akwarium opłaca mi sie dać 50 żł
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: skoti Luty 14, 2007, 15:04:00 o moj Boze !!!!
jak w tak malym ake=wa mozna trzymac guramii inne ryby tej wielkosci co masz ty >:D >:D >:D akwa kup min 100 l Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: chachul Luty 14, 2007, 15:10:38 a jakie akwa chcesz kupic za 40 zl(profilowane czy nie) bo jesl iprofilowane to sie raczej oplaca. ALe te 40l. to i tak bedzie za male dla takich rybek >:D >:D >:D
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:20:46 to 60 litrowe im kupie a to 40 litrowe to raczej zwykłe wiem ale spoczątku myślałem ze im mniejsze akwarium to mniejsze obowiazek a tu lipa odwrotnie i mam takie pytanie czy woda sie natlenia jak filtr jest przyklejony do ścianki bo tlenem daje po powierzchni czy sie nie uduszą i jaka wod e temperatre trzyamć i ile razy im dawać jeść
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: żałobniczka Luty 14, 2007, 15:24:04 Jaki to liltr, kasakada ? Jeść dawaj rybą raz, dwa razy dziennie. Temp. utrzymój 26-27 C.
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: chachul Luty 14, 2007, 15:26:26 latwiej sie pielegnuje wieksze akwa ;)
Przez ten ten filtr woda jest natleniana dosyc dobrze. jak kupujesz flitr to jest przy nim takie cos co kieruje powietrze w dol. rybkom mozesz dawac pokarm 2 razy dziennie i co jakis czas np ochotke Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:28:45 akle tego kierowania nie mam kupie kamien napowietrzający czy brzeczek i będzie ianczej
a ile trzeba dac za 60 litrowe a ile za 100 Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: mihco Luty 14, 2007, 15:30:48 U szklarza, za 112 litrów z pokrywą dałem 250 zł, jeżeli chcesz trzymać gurami to powinienes zainwestować
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:41:14 ło boże troche kasy jest a jak odróznic samca od samicy gurami bo u brzenke to kolor itd a u gurami nie wiem
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: Andrij Luty 14, 2007, 15:43:48 A o jaką konkretnie gurami ci chodzi ???
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:58:56 gurami niewiem jakie to są ale zapamiętalem że nie mozajkwe są takie niebieskie ti chyba dwu plamiste jak je odróżnić
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: Andrij Luty 14, 2007, 18:01:16 Samiec ma płetwę grzbietową i odbytową zaostrzoną. ;) ;) ;)
Polecam lekturę http://akwarium.mud.pl/gur2plamy.html <good> <good> <good> <good> Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: chachul Luty 14, 2007, 18:07:39 ło boże troche kasy jest a jak odróznic samca od samicy gurami bo u brzenke to kolor itd a u gurami nie wiem ja ciebie wogole nie rozumiem po co sie pytasz o to tu skoro zalozyles juz nowy watek (http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,9174.msg70231.html#msg70231)wczesniej ??? ??? ??? ??? Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: rysio Luty 14, 2007, 21:14:10 Jezzu prosze pisz po polsku,musiałem chyba z 10 razy czytać ;D
Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe Wiadomość wysłana przez: blaszak Luty 14, 2007, 22:45:52 ja tu doswiadczony moze niee jestem ale jak gosc zaklada akwa a pozniej sie pyta co ma z rybkami robic albo czy ma dobra obsade to dla mnie smiechu warte a wystarczylo troche poczytac hehe ;)
|