Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: kaza2 Luty 14, 2007, 14:59:03



Tytuł: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 14:59:03
   i  mam  w nim  2 gurami     i   2 brzanki  czerwoen czy żłot jakostam im         i 2 łupiki    i  zdechł   czemu ??????        a po 3 wiem ze to male akwarium jakie  im powinienem zakupić ja sie nieznam      bo ja dopiero zaczynam  wiec proszeo bycie wyrozumiałym    o  i   za 40 litrowe  akwarium opłaca mi sie dać  50 żł


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: skoti Luty 14, 2007, 15:04:00
o moj Boze !!!!
jak w tak malym ake=wa mozna trzymac guramii inne ryby tej wielkosci co masz ty >:D >:D >:D
akwa kup min 100 l


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: chachul Luty 14, 2007, 15:10:38
a jakie akwa chcesz kupic za 40 zl(profilowane czy nie) bo jesl iprofilowane to sie raczej oplaca. ALe te 40l. to i tak bedzie za male dla takich rybek >:D >:D >:D


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:20:46
   to  60 litrowe  im  kupie    a   to  40 litrowe to raczej zwykłe        wiem  ale spoczątku myślałem ze im mniejsze akwarium  to mniejsze obowiazek a tu lipa  odwrotnie         i mam  takie pytanie      czy woda sie natlenia  jak  filtr jest przyklejony do  ścianki bo tlenem daje po powierzchni       czy sie nie   uduszą   i jaka wod e  temperatre trzyamć  i     ile razy im dawać jeść 


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: żałobniczka Luty 14, 2007, 15:24:04
Jaki to liltr, kasakada ? Jeść dawaj rybą raz, dwa razy dziennie. Temp. utrzymój 26-27 C.


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: chachul Luty 14, 2007, 15:26:26
latwiej sie pielegnuje wieksze akwa ;)    
Przez ten ten filtr woda jest natleniana dosyc dobrze. jak kupujesz flitr to jest przy nim takie cos co kieruje powietrze w dol.
rybkom mozesz dawac pokarm 2 razy dziennie i co jakis czas np ochotke


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:28:45
  akle tego kierowania  nie mam      kupie kamien   napowietrzający       czy brzeczek  i będzie ianczej
  a ile trzeba dac za  60 litrowe a ile za 100


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: mihco Luty 14, 2007, 15:30:48
U szklarza, za 112 litrów z pokrywą dałem 250 zł, jeżeli chcesz trzymać gurami to powinienes zainwestować


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:41:14
 ło  boże  troche kasy jest     a   jak odróznic  samca  od samicy  gurami   bo u brzenke to    kolor  itd  a  u gurami nie wiem


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: Andrij Luty 14, 2007, 15:43:48
A o jaką konkretnie gurami ci chodzi ???


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: kaza2 Luty 14, 2007, 15:58:56
   gurami   niewiem jakie to są ale zapamiętalem że nie mozajkwe są takie niebieskie ti chyba dwu plamiste  jak je odróżnić


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: Andrij Luty 14, 2007, 18:01:16
Samiec ma płetwę grzbietową i odbytową zaostrzoną.  ;) ;) ;)
Polecam lekturę http://akwarium.mud.pl/gur2plamy.html  <good> <good> <good> <good>


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: chachul Luty 14, 2007, 18:07:39
ło  boże  troche kasy jest     a   jak odróznic  samca  od samicy  gurami   bo u brzenke to    kolor  itd  a  u gurami nie wiem

ja ciebie wogole nie rozumiem po co sie pytasz o to tu skoro zalozyles juz nowy watek (http://www.akwarium.net.pl/forum/index.php/topic,9174.msg70231.html#msg70231)wczesniej ??? ??? ??? ???


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: rysio Luty 14, 2007, 21:14:10
Jezzu prosze pisz po polsku,musiałem chyba z 10 razy czytać  ;D


Tytuł: Odp: mam takie pytanie mam nieduże akawrium chyba 15 litrowe
Wiadomość wysłana przez: blaszak Luty 14, 2007, 22:45:52
ja tu doswiadczony moze niee jestem ale jak gosc zaklada akwa a pozniej sie pyta co ma z rybkami robic albo czy ma dobra obsade to dla mnie smiechu warte a wystarczylo troche poczytac hehe ;)