Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Ryby akwariowe => Wątek zaczęty przez: bakuMGK Grudzień 29, 2006, 13:51:35



Tytuł: Pielegnica elliot
Wiadomość wysłana przez: bakuMGK Grudzień 29, 2006, 13:51:35
Wczoraj w sklepie widzialem pielegnice o nazwie elliot, szukalem w necie i nic o takiej nie bylo, wiec moze ktos cos o niej wie ??? przypuszczam ze to ta pielegnica co kiedys malzonka sie pytala wiec moze ten watek cos pomoze ;D


Tytuł: Odp: Pielegnica elliot
Wiadomość wysłana przez: malzonka Grudzień 29, 2006, 17:33:36
Baku jeśli to ta sama to uważaj. To sa hybrydy. Moje wylądowały w domowym akwarium pracownika sklepu zoologicznego. Najpierw były w towarzyskim i było to samo co u mnie. Agresja 15 w skali do 10. Dopiero po zmianie lokum i dodaniu ich do obsady składającej sie między innymi z pawiookich uspokoiły się. Miały juz wtedy ok 15 cm. Pawiookim nie podskakiwały ;)


Tytuł: Odp: Pielegnica elliot
Wiadomość wysłana przez: bakuMGK Styczeń 01, 2007, 11:28:48
ja nie mam zamiaru ich kupowac ale mialem nadzieje ze jak podam ta nazwe to ktos sie odezwie ze posiada takie  ;D to bylo zalozone z mysla o tobie  ;D zebys mogla sie czegos konkretnego o nich dowiedziec ;D


Tytuł: Odp: Pielegnica elliot
Wiadomość wysłana przez: malzonka Styczeń 01, 2007, 11:48:36
Baku, w tej chwili nie mam pielęgnicowatych ani tych mniejszych ani tych większych ;) Same kąsaczowce. Ale jak przypominam sobie Akary i ich tarło to mnie jakos tak za serduszko ściska...
Jak Adolf wytnie całą obsadę to pomyślę co dalej. Na razie sie uspokoił.