|
Tytuł: pawiookie Wiadomość wysłana przez: lakos Sierpień 15, 2006, 19:39:08 siema znaci ejakies linki ze zdjęciami zbiorników w których pływają astronotus ocellatus?strasznie takie baniaki mi się podobaja...pzdr :D
Tytuł: Odp: pawiookie Wiadomość wysłana przez: Darex9 Sierpień 15, 2006, 20:01:39 Witam
Jeden przykladowy: http://www.flower-horn.de/oscar_fish.html poszukaj w Google tam tego pelno. Pozdrawiam |