Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Akwarystyczne pogaduszki => Wątek zaczęty przez: lakos Sierpień 15, 2006, 19:39:08



Tytuł: pawiookie
Wiadomość wysłana przez: lakos Sierpień 15, 2006, 19:39:08
siema znaci ejakies linki ze zdjęciami zbiorników w których pływają astronotus ocellatus?strasznie takie  baniaki mi się podobaja...pzdr :D


Tytuł: Odp: pawiookie
Wiadomość wysłana przez: Darex9 Sierpień 15, 2006, 20:01:39
Witam
 Jeden przykladowy:  http://www.flower-horn.de/oscar_fish.html poszukaj w Google tam tego pelno.

Pozdrawiam