Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Akwarystyczne pogaduszki => Wątek zaczęty przez: Ojla Sierpień 15, 2006, 16:25:14



Tytuł: Gdzie ulokować akwarium??
Wiadomość wysłana przez: Ojla Sierpień 15, 2006, 16:25:14
Obecnie moje akwarium znajduje sie w pomieszczeniu z oknem na poludnie, jednak jest to male okno i niewiele naturalnego swiatla oswietla moje rybcie i caly dzien swiece im lampa, jednakze nie mam problemow z glonami:) Ostatio myslalam zeby przeniesc akwa do mojego pokoju z oknem na zachod, ale czytalam ze to niezbyt dobry pomysl ze wzgledu na glony.i tutaj mam pytanie: jak bedzie korzystniej dla rybek: zachod czy poludnie??czekam na Wasze cenne dla mnie rady, ktore nieraz juz mi pomogly :D


Tytuł: Odp: Gdzie ulokować akwarium??
Wiadomość wysłana przez: kafarski Sierpień 15, 2006, 17:42:03
IMVHO jeśli nie masz problemów z glonami to niech stoi gdzie jest. w południe słońce jest dosyć wysoko latem i kąt padania jest dosyć duży ,o zachodzie będzie inaczej.