Akwarystyka - Forum Akwarystyczne Wodnego Swiata

Akwarystyka => Akwarystyczne pogaduszki => Wątek zaczęty przez: jackdave Kwiecień 30, 2006, 21:07:55



Tytuł: Dziwne zachowanie molki samca !
Wiadomość wysłana przez: jackdave Kwiecień 30, 2006, 21:07:55
już wyczytałęm że molinezje mogą być kąśliwe i moja chyba wlasnie jest :/ gania po calym akwa kiryski i nawet chyba je podgryza... a inne ryby tez zaczepia...podpływa pod ich pletwy brzuszne i jakby chciala coś im zrobić nie wiem moze je gryzie nawet ... a może brakuje jej samicy ?? kupno samicy rozwiaze problem ??


Tytuł: Odp: Dziwne zachowanie molki samca !
Wiadomość wysłana przez: Pawlikus Maj 01, 2006, 10:46:20
To możliwe, że samiec czuje się osamotniony i dlatego podskubuje inne rybki. Sam kiedyś miałem taki przypadek. W moim przypadku kupno 2-óch samic pomogło, myślę że 1-dna też zmieni jego nastawienie do innych ryb. ;)


Tytuł: Odp: Dziwne zachowanie molki samca !
Wiadomość wysłana przez: jackdave Maj 02, 2006, 16:31:56
dzieki za pomoc kupie samice ;) a jesli by to samica byla osamotniona to ona tez by sie tak zachowywala ??


Tytuł: Odp: Dziwne zachowanie molki samca !
Wiadomość wysłana przez: Pawlikus Maj 03, 2006, 16:10:36
No nie wiem, ale ja taki przypadek miałem tylko z samcem ;) <papa>